Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel vectra okazion | Elbasan | Automjete | Makina

Opel , 13
Audi , 4
Ford , 2
Toyota , 2
BMW , 1
Citroën , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel vectra okazion,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj opel vectra okazion Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:42 Makina , Elbasan

Toyota Auris 1.4 Nafte

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Avantgarde Automat 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:41 Makina , Elbasan

Shiten Disqe Goma

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 00:04 Makina , Elbasan

Bmw seria 3 318d nafte manuale

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 10:12 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Avantgard Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 13:37 Makina , Elbasan

Audi A4 Viti 2013 2.0 naft

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 13:37 Makina , Elbasan

Volkswagen Touran 2.0 naft AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 09:25 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 11:52 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 00:48 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 14:52 Makina , Elbasan

SHITET GOLF 4 Okazion Benzin Gaz

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 11:46 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 06:02 Makina , Elbasan

Okazion golf 4 benzin gaz 1.6

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 14:31 Makina , Elbasan

MERCEDES-BENZ ML OKAZION❗️❗️❗️❗️❗️

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 08:45 Makina , Elbasan

OKAZION S-Class 320‼️

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 16:39 Makina , Elbasan

Vw Caddy 1.6 benzine 2005 motorr i thjeshte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:37 Makina , Elbasan

CITROEN C4 AUTOMAT 1.6 NAFT SUPER OKAZION 3000€

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 08:12 Makina , Elbasan

Ml 350 Bluetec Amg Packet okazion deri ne 15 janar

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 23:03 Makina , Elbasan

Shitet Okazion VW Polo 1.2 Benzin

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 17:21 Makina , Elbasan

OKAZION A8L MUNDESI NDERRIMI

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 14:23 Makina , Elbasan

Mercedes C 220 Evo

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 21:13 Makina , Elbasan

Okazion�� C220 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 12:56 Makina , Elbasan

Okazion per pak dit

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:58 Makina , Elbasan

Okazion Range rover

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 16:35 Makina , Elbasan

Opel Vectra okazion

2 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 09:38 Makina , Elbasan

Opel Vectra 2.0 Benzin Okazion !!!!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 14:18 Makina , Elbasan

OKAZION C 220

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:00 Makina , Elbasan

Okazion R class320

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 09:40 Makina , Elbasan

Ford C Max 1.8 Benzin

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 08:53 Makina , Elbasan

Okazion Ford Maverick 2.3 Benzin Gas

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 12:26 Makina , Elbasan

Shitet/Nderrohet Jaguar 2.0 naft

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 11:03 Makina , Elbasan

Mercedes S350L Bluetec AMG Line Okazion!!!

17 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 01:56 Makina , Elbasan

Shitet/Nderrohet 1.9 tdi okazion

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 17:33 Makina , Elbasan

Okazion .... opel vectra

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 10:38 Makina , Elbasan

Opel vectra

1 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 10:10 Makina , Elbasan

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 20:06 Makina , Elbasan

Okazion benzin+gas

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 18:53 Makina , Elbasan

OKAZION OPEL ANTARA 59.000 KM

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Pri 20:38 Makina , Elbasan

Okazion,shitet per mosperdorim

2 500 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 21:32 Makina , Elbasan

okazion opel vectra

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Mar 15:39 Makina , Elbasan

Toyota 4 runner 2.5 nafte -96 OKAZION

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 16:01 Makina , Elbasan

Okazion Opel Vectra dizel

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 11:00 Makina , Elbasan

URGJENT ARSYE EMIGRIMI.Opel Vectra 08 OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 20:13 Makina , Elbasan

Opel Vectra -98 benzinë gas

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel vectra okazion | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione