nissan | Elbasan | Automjete | Makina

Nissan , 159
Ford , 6
BMW , 5
Audi , 4
Fiat , 3
Jaguar , 1
Opel , 1
Renault , 1
Saab , 1
Seat , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nissan,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj nissan Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:15 ,

Nissan Juke 1.5 nafte

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:24 ,

Shitet Nissan Murano

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:47 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 ,

Nissan Qashqai

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:43 ,

Mercedes Benc C230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:42 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 Cdi Avantgard

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 ,

Volkswagen Golf 5 2.0 TDI Automat 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 ,

SHITET NISSAN PATHFINDER AUTOMAT 2.5 DIESEL 4x4

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:45 ,

SHITET NISSAN QASHQAI 1.5 DIESEL

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:27 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:10 ,

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automat Me Dogan te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:10 ,

Passat 2.0 TDI 2013 Automat Me Dogan te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 11:24 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:11 ,

Shitet nissan navara

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:45 ,

U shit

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:05 ,

Nissan terrano4x4,letrat dhjetor,,,gomat 100% maxxis

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:05 ,

Nissan terrano,letrat dhjetor,gomat e reja

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 00:03 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 18:49 ,

OKAZION⛔ NISSAN XTRAIL PANORAMA ⛔ 2.2 NAFT

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 18:15 ,

Nissan Qashqai+2

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 17:50 ,

Seat Altea 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 21:14 ,

Nissan Pathfinder 2.5 naft Automat 2006 Full option - 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:33 ,

Nissan Primera 1.6 16v Benzin-Gaz

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 09:51 ,

SHITET NISSAN X-TRAIL

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 15:45 ,

Nissan Murano 2.5DCI

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 21:59 ,

Nissan Navara D40 2008

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 18:07 ,

Nissan navara

10 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 09:58 ,

Okazion Range rover

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:59 ,

Nissan note

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 20:14 ,

shitet

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 11:38 ,

Audi A8 4.2 TDI quattro

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 09:38 ,

Nissan Qashqai 1.5 Naft OKAZION !!!!!

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 10:20 ,

Volkswagen Golf 5 2.0 TDI Automat 2006

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 11:53 ,

Nissan Navara 2.5 2010

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Mar 10:11 ,

Vetura Nissan Qashqai 1.6

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Shk 14:18 ,

OKAZION C 220

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:13 ,

BMV

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 12:00 ,

Mercedes-Benz C270 Cmimi i diskutueshem

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 21:38 ,

C class 320 7G PA TAKSE LUKSI

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 13:00 ,

Okazion R class320

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 17:29 ,

Nissan x trail 2005

4 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 15:28 ,

NISSAN PRIMERA 2002 NAFT

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 12:18 ,

NISSAN primera 2002 naft

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:32 ,

Golf 6 Nafte / Diezel viti 2012 AUTOMAT DSG

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Shk 10:32 ,

Bmw X5 3.0 Xdrive M-Packet Panorame

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 08:44 ,

Nissan primera

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 01:02 ,

Mercedes-Benz E 320 EVO

7 500 EUR

13 Shk 09:40 ,

Ford C Max 1.8 Benzin

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 08:53 ,

Okazion Ford Maverick 2.3 Benzin Gas

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nissan | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione