Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes - Makina Të gjitha në Elbasan

Mercedes-Benz , 4857
Audi , 65
BMW , 19
Opel , 6
Ford , 6
Toyota , 4
Fiat , 4
Jeep , 3
Chrysler , 2
Seat , 2
Nissan , 1
MINI , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Ssangyong , 1
Peugeot , 1
Saab , 1
MG , 1
Renault , 1
Aixam , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Maj 06:59
Linku:
Makina , Elbasan

Mercedes-benz

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:28
Linku:
Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Full Options

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:48 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 05:48 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 05:48 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 05:48 Makina , Elbasan

✅️ Mini Cooper Paceman ✅️

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 05:42 Makina , Elbasan

Mercedes Benz CLS350d Super Gjendje

21 900 EUR

Online
Sot 00:41 Makina , Elbasan

E220 CDI 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:07 Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 320 CDI 4 Matic Automat

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:07 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C Class 350 CDI 4 Matic Automat

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:38 Makina , Elbasan

OKAZIOJ MERCEDES BENZ A160 2016

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:42 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:36 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

550 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:36 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Avandgarde Automat 2007 Look Amg

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 Makina , Elbasan

GLK 250 BLUEFFICENT /4MATIK /FULL OPSION MODEL

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 Makina , Elbasan

Golf 6 GTD 235HP

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 Makina , Elbasan

����Toyota Auris���� viti 2007 2.0 nafte 6+R super gjendje

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:36 Makina , Elbasan

Benz cklas 204

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:27 Makina , Elbasan

SHITET BENZ B-CLASS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:24 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz C200 CDI

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:02 Makina , Elbasan

Super Mjet

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:58 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz C200 2013 Diesel

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 Makina , Elbasan

CLS 320 PER PJESE TARGA ANGLEZE 4000 i padiskutushem

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:40 Makina , Elbasan

MERCEDES E 220 BLUEFFICENT/ AVANTGARDE /PERFORMANC LUK

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:40 Makina , Elbasan

E/KLASS 200 /KOMPRESSOR/ FULL OPSIONE SOT I ARDHUR

6 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:53 Makina , Elbasan

Gl 350D 2011

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:50 Makina , Elbasan

Mercedes Benz / GLK 220 / Automat / 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:50 Makina , Elbasan

Mercedes Benz / C180 / Benzin Gaz / 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:47 Makina , Elbasan

Mercedes Benz / E220 / Automat / 2003

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:33 Makina , Elbasan

C 180 Kompresor Avangard 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:28
Linku:
Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Full Options

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:26 Makina , Elbasan

SHITET BENZ C-CLASS

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:27 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:10 Dyqani Makina , Elbasan

Mercedes Benz C6.3 AMG

17 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:09 Dyqani Makina , Elbasan

MB-GL-350 blue tec 6+1 vende

27 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:09 Dyqani Makina , Elbasan

MB B-celase 200 nafte Automat

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:09 Dyqani Makina , Elbasan

MB c classe 200 cc manual

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:08 Dyqani Makina , Elbasan

ML 350 blueficency ///AMG

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:57 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 1.6 2007 Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:56 Makina , Elbasan

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:56 Makina , Elbasan

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:56 Makina , Elbasan

Okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:55 Makina , Elbasan

Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:55 Makina , Elbasan

Avantgarde 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:46 Makina , Elbasan

Mercedes Benz w211 E220 4700€

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:39 Makina , Elbasan

Mercedes Benz

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ A KLAS 1.8 AUTOMAT 2007

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 10:02 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:01 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:01 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET A KLAS 2011 AUTOMAT DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione