benz | Elbasan | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 3303
Audi , 47
BMW , 13
Ford , 11
Fiat , 4
Renault , 3
Nissan , 2
Chrysler , 2
Opel , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Aixam , 2
Jeep , 2
Toyota , 1
BAIC , 1
Suzuki , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Saab , 1
Artega , 1
Infiniti , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benz Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:34
Linku:
,

Mercedes Benz C300-Gaz ❌OKAZION❌

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:00
Linku:
,

OKAZION GLE 250 D

36 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 13:14
Linku:
,

OKAZION... Shes Mercedes-Benz C Class 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:56 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:56 ,

Mercedes benz c class C180

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

⭕ Shitet Okazion Mercedes C 270 ⭕

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 ,

Mercedes Benz A180 Nafte 2006

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

Mercedes Benz C200

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 ,

BENZ B-Class 200 Benzin+Gaz 100%,Automatike,2009,Perfekte!!!

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:39 ,

Mercedes Benz C200 benzine/gas

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:34
Linku:
,

Mercedes Benz C300-Gaz ❌OKAZION❌

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:19 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Makina posht tregut MAX 60%

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:07 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022 flm merrjep U SHIT

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:50 ,

Mercedes Benz C220 Cdi 2007 Avantgard

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 CDI Avantgard 2008 Automat

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 ,

E 220 diesel

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:49 ,

Mercedes-Benz C-220 cdi viti 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:25 ,

Mercedes Benz E Class EVO 200 CDI 2006

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:08 ,

Mercedes Benz E350 nafte 4x4 2011 4matic

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

Mercedes benz e220 01 automat kra angles

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:06 ,

Mercedes-Benz AMG LINE FABRIKE ❌OKAZION❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:02 ,

MERCEDES-BENZ AVANGARD C200 CDI FULL OPSIONAL

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 ,

Mercedes Benz C 180 Benzine/Gaz 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

OKAZION SPRINTER 515

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:27 Dyqani ,

Mercedes Benz

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:27 Dyqani ,

Ford C max

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 ,

Benzin+gaz

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:10 ,

Benz E250 naft

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:01 ,

Mercedes Benz C300 4MATIC 2011 LOOK AMG

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:29 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic AMG Benzin/Gaz

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:24 ,

Mercedes Benz dizel 2009

7 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT OKAZION

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 ,

Mercedes-Benz C220 CDI Avant-garde����12/2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:46 ,

MERCEDES-BENZ SPORT EDITION AMG

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:40 ,

Benz C-klas 200 kompresor benzine-gaz

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:52 ,

Shitet Mercedes Benz c clas 204 Automat viti 2010.

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:47 ,

Mercedes Benz E200 CDI 2005

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:25 ,

Mercedes Benz S class 500L benzin gaz 2006

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 ,

C class 220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:52 ,

MERDES BENZ GLK 250 NAFT (zvicra)

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 ,

MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT (zvicra)

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:48 ,

Mercedes Benz E320 4 matic v6 full extra 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:37 Dyqani ,

OKAZION MERCEDES BENZ E 270 AUTOMAT PANORAM !!

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:33 ,

Mercedes Benc C 200 CDI Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 ,

Mercedes Benz C class AMG Look Fabrike❌OKAZION❌

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:05 ,

Mercedez Benz

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:04 ,

Mercedez Benz “2012”

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:55 ,

SHITET C KLAS 63 AMG 2015 PERFEKT AUTO

46 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:54 ,

Mercedes Benz 220

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:53 ,

SHITET MERCEDES BENZ E 220 EVO AUTOMAT DIESEL

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:51 ,

SHITET MERCEDES BENZ B 200 AUTOMAT DIESEL

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione