Ford fiesta 1.4 | Elbasan | Automjete | Makina

Ford , 161
BMW , 1
MINI , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta 1.4,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta 1.4 Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:26 ,

Ford fiesta 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:03 ,

OKAZION FIESTA 2006 DIEZEL

24 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:34 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:56 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:30 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:56 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 16:44 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 15:24 ,

Ford Fiesta

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 21:42 ,

Ford Fiesta (Me Nderrim )

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 09:55 ,

Shitet ford fiesta 1.4 benzin-gaz manual: 1vit letra

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Pri 02:40 ,

SHITET FORD FIESA 1.4 BENXIN/GAZ

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 00:06 ,

Ford fiesta. 1.4. Nafte. 2012.

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 07:43 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte viti 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 14:15 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI SUPER EKONOMIK

3 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 07:47 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 08:38 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFT 2007 FULL..MUNDESI NDERRIMI..

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 10:21 ,

Ford fiesta 1.4 nafte 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 14:18 ,

OKAZION C 220

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 10:17 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 21:13 ,

BMV

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 21:38 ,

C class 320 7G PA TAKSE LUKSI

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 20:40 ,

ford fiesta titaniaum full extra

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 14:19 ,

Shitet Ford Fiesta ose Nderrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 21:30 ,

ford fiesta 2010 automatike

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 11:34 ,

Ford fiesta

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:32 ,

SHITET FORD FIESA 1.4 BENXIN/GAZ

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 12:19 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI SUPER EKONOMIK

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 21:20 ,

ford fiesta naft

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 01:59 ,

Shitje Makine.

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 01:59 ,

Shitje Makine.

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 08:38 ,

Ford Fiesta

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 21:25 ,

Ford fiesta

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 06:41 ,

Fiesta sport dynamic

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 04:37 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 07:48 ,

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Dhj 16:02 ,

Ford fiesta

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Dhj 15:08 ,

Ford fiesta 1.4 diesel 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 20:17 ,

Ford fiesta . 1.4. Nafte. Viti 2012.

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Dhj 21:38 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 13:48 ,

Ford Fiesta 1.4 gaz fabrike 2009 sapo targuar

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 09:55 ,

Ford

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 22:06 ,

“Shitet”

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Nën 06:33 ,

Ford Fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Tet 18:39 ,

Ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 22:55 ,

Ford fiesta 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 09:07 ,

Ford Fiesta

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 20:32 ,

Shitet okazion

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 17:07 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 15:39 ,

Ford Fiesta 1.4

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 19:13 ,

Ford Fista Automat 1.4 nafte 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta 1.4 | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione