Fiat punto | Elbasan | Automjete | Makina

Fiat , 391
Audi , 5
BMW , 5
Ford , 5
Opel , 3
Jaguar , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Saab , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:57 Dyqani ,

Ford C max

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:03 ,

Fiat grande punto 2007 1.3

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:59 ,

Mercedes Benz C300 4MATIC 2011 LOOK AMG

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:36 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte Multijet Viti 2011 Euro 5

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:37 ,

Fiat Punto 1.3 Nafte Multijet Letra Per 1-Vite 1900Euro

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 23:00 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:58 ,

Fiat grande punto

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 09:17 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:47 ,

Fiat Grande Punto Evo 1.3 naft 2011 - 3500€ diskutushem.

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 14:38 ,

C class 320 7G PA TAKSE LUKSI

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 09:53 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:17 ,

FIAT GRANDE PUNTO

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 16:47 ,

Fiat punto

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 18:42 ,

OKAZION per arsye emigracioni

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:35 ,

Shitet/nderrohet audi a4

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 00:29 ,

C300 4 Matic Look 6.3 AMG

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 11:16 ,

Fiat punto 2001-automatik. 1900€

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 00:01 ,

Fiat punto 1.2

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 23:04 ,

Shitet Fiat Grante Punto 1.3 naft

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 13:34 ,

Fiat punto 1.2

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 09:23 ,

Fiat

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 17:04 ,

Fiat punto

800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 09:35 ,

Fiat Grande Punto 1.2 Benzin/Gaz 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 11:47 ,

shitet

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 14:13 ,

Shitet ose nderrohet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 13:47 ,

Fiat punto

1 200 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 14:37 ,

Shitet Fiat Grande Punto

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 20:02 ,

fiat punto 2002

2 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 11:38 ,

Audi A8 4.2 TDI quattro

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 00:06 ,

Fiat Punto 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 14:18 ,

OKAZION C 220

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 13:00 ,

Fiat

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:13 ,

BMV

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 12:00 ,

Mercedes-Benz C270 Cmimi i diskutueshem

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 13:00 ,

Okazion R class320

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:32 ,

Golf 6 Nafte / Diezel viti 2012 AUTOMAT DSG

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Shk 10:32 ,

Bmw X5 3.0 Xdrive M-Packet Panorame

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 01:02 ,

Mercedes-Benz E 320 EVO

7 500 EUR

13 Shk 09:40 ,

Ford C Max 1.8 Benzin

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 08:53 ,

Okazion Ford Maverick 2.3 Benzin Gas

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 07:57 ,

OKAZION! VW GOLF 7 AUTOMAT 1.6TDI, 2015

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 17:28 ,

Super gjendje E290

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 16:01 ,

Fiat Grande punto 1.2 B/G

2 998 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 08:23 ,

Super gjendje

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 14:35 ,

Fiat punto viti 2003-4 1.3JTD nafte

2 200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 14:04 ,

Okazion c 220 Automat

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 19:53 ,

SHITET FIAT-PUNTO VITI 2000 BENZINE

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione