Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Durrës | Automjete | Makina

Acura , 91
Aixam , 18
Alfa Romeo , 368
Alpina , 7
Artega , 6
Audi , 4295
BAIC , 2
Bentley , 8
BMW , 3101
Bugatti , 5
Buick , 3
Cadillac , 29
Chevrolet , 224
Chrysler , 163
Citroën , 957
Corvette , 5
Dacia , 30
Daewoo , 58
Daihatsu , 89
Dodge , 69
Ferrari , 4
Fiat , 2551
Ford , 6607
GMC , 18
Great Wall , 15
Grecav , 1
Honda , 128
Hummer , 25
Hyundai , 427
Infiniti , 16
Isuzu , 19
Jaguar , 210
Jeep , 254
Kia , 185
KTM , 3
Lada , 1
Lancia , 349
Land Rover , 676
Lexus , 12
Ligier , 2
Lincoln , 35
Lotus , 3
Maserati , 8
Maybach , 1
Mazda , 208
Mercedes-Benz , 18426
MG , 15
MINI , 174
Mitsubishi , 273
Morgan , 3
Nissan , 863
Opel , 3254
Peugeot , 1267
Piaggio , 22
Pontiac , 2
Porsche , 166
Renault , 1676
Rover , 91
Saab , 35
Seat , 543
Škoda , 219
Smart , 632
Ssangyong , 46
Subaru , 9
Suzuki , 154
Tata , 4
Tesla , 2
Toyota , 2279
Trabant , 1
Triumph , 1
UAZ , 4
VW Volkswagen , 9414
Volvo , 703
Wartburg , 3
Yugo , 2
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:14
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz S550 4matic long version

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:01
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Golf 7

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 12:41
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz E350 V6 Blueficens

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 09:54
Linku:
Makina , Durrës

GOLF 4 TEK DERË NE GJENDJE SUPER

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:01
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Golf 7

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:01 Makina , Durrës

C KLAS KAMBIO AUTOMATIKE VITI 2007 220 CDI

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 Makina , Durrës

C KLAS BLUEFIFCIENCY, 2010, AUTOMAT, AVANTGARDE, BAXHA

9 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 Makina , Durrës

Shitet Audi A8 L 3.0 TFSI benzin/gaz Super gjendje

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 Makina , Durrës

BMW Seria 6 640i 2015

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:52 Makina , Durrës

BMW 428Xi Coupe Luxury

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:49 Makina , Durrës

Audi A4 2.0 TDI (2011)

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Durrës

BMW 640xi

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:49 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C Class

10 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Durrës

Reanult Clio

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione