Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vaj filtra - Makina Të gjitha në Durrës

Mercedes-Benz , 1201
Ford , 415
Audi , 257
BMW , 193
Opel , 141
Fiat , 141
Renault , 103
Toyota , 94
Peugeot , 76
Citroën , 46
Nissan , 35
Land Rover , 35
Seat , 33
Smart , 33
Volvo , 27
Lancia , 26
Alfa Romeo , 22
Hyundai , 22
Mitsubishi , 12
Jeep , 11
Kia , 10
Suzuki , 8
Škoda , 7
Chevrolet , 7
Mazda , 6
Chrysler , 6
Honda , 6
Porsche , 6
MINI , 5
Daihatsu , 4
Acura , 3
Rover , 3
Dodge , 3
Dacia , 2
Buick , 2
Jaguar , 2
Saab , 2
Hummer , 1
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Daewoo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vaj filtra,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vaj filtra Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:30
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes E-200 w212 motorr 220CDI

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 16:15 Makina , Durrës

��Benzin-gaz,,viti 2009.��

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:59 Makina , Durrës

Shitet Bmw e92 3.0 nafte Automat.

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:56 Makina , Durrës

Shitet

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:47 Makina , Durrës

Audi A6 Quattro Premuim 2013

16 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 Makina , Durrës

Volvo XC60 2.0T GAZ/Benzinë PRINS

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:50 Makina , Durrës

Shitet Bmw F10 520 Nafte Super Ekonomike ✅

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Makina , Durrës

Mercedez-Benz

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:40 Makina , Durrës

BMW 530

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 Makina , Durrës

Audi Q7 3.0 Tdi

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:30
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes E-200 w212 motorr 220CDI

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:06 Makina , Durrës

Hummer H2 2006 super gjendje

38 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:51 Makina , Durrës

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:44 Makina , Durrës

Audi A3

101 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:50 Makina , Durrës

AUDI A8 3.0 NAFTE

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:44 Makina , Durrës

BMW 320 - Shitet/Ndrrohet

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:25 Makina , Durrës

C KLAS BLUE EFFICIENCY, VITI 2012, AUTOMAT, AVANTGARDE

11 390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 Makina , Durrës

C300 2011

8 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:07 Makina , Durrës

Mercedes Benz S350 CDi

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Makina , Durrës

Okazion

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:59 Makina , Durrës

Dacia sandero 2019 benzin+gaz

6 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:55 Makina , Durrës

M-Benz GL350 Bluetec Pa Luks Letra Sapopaguara ������������

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Durrës

Daihatsu Automatike ����

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:02 Makina , Durrës

Land Cruiser Prado

14 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Makina , Durrës

����mercedes s350 benzin/gaz 2005

7 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:49 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ 123

12 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:49 Makina , Durrës

Vw golf 1.9 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:53 Makina , Durrës

C 280 V6 Benzin+ Gaz

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:57 Makina , Durrës

Toyota Auris

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:52 Makina , Durrës

land rover

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:52 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53 Makina , Durrës

▪️Shitet Mercedes Benz C220 Automat 9500€

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:35 Makina , Durrës

shitet golf 5

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:34 Makina , Durrës

Mercedez-Benz

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:19 Makina , Durrës

Shitet Opel Corsa 1.2 benzin gaz viti 2013

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:10 Makina , Durrës

Mercedes Benz B180 Cdi PREMIUM

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:36 Makina , Durrës

Ford s max 1.8 naft

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:37 Dyqani Makina , Durrës

SHITET 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:15 Makina , Durrës

����SHITET����

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:12 Makina , Durrës

DAIHATSU TREVIS 1.0 benzine, ���� CiTY CAR

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 08:36 Makina , Durrës

TOYOTA AURIS-1.4 D4D

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 03:47 Makina , Durrës

Shitet A class Lungo 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 22:14 Makina , Durrës

Okazion ML 350 nafte 16800€

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 21:57 Makina , Durrës

Audi A3 Sedan 2.0naft

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 21:55 Makina , Durrës

Vw polo

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 21:54 Makina , Durrës

BMW X6 dizel 2008

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 21:53 Makina , Durrës

��OPEL-CORSA-AUTOMATik�� Benzine-Gaz -Viti 2008

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 18:54 Makina , Durrës

Lancia Ypsilon 2009 Benzin+Gaz

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 18:24 Makina , Durrës

Shitet s class w221 s550 s500

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:24 Makina , Durrës

Opel combo

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vaj filtra | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione