Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shitet shtepi ne shijak - Makina Të gjitha në Durrës

Ford , 5
BMW , 3
Audi , 3
Opel , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Hummer , 1
Volvo , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Smart , 1
Renault , 1
Tata , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet shtepi ne shijak,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shitet shtepi ne shijak Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:46 Makina , Durrës

Bmw 730d Full Option

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:46 Makina , Durrës

Audi Q5 ABT super full 3.0 diezel

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:46 Makina , Durrës

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:46 Makina , Durrës

Bmw 528 seria 5 benzin gaz okazion

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 21:45 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 3.6 nafte luk 2012 okazion

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 21:45 Makina , Durrës

Mercedes C320 Nafte pa taks lluksi okazion

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:45 Makina , Durrës

Golf 7 Gti Apr

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:42 Makina , Durrës

SHITET RANG ROVER SPORT LOOK SVR 2020

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:15 Makina , Durrës

RANGE ROVER SPORT 306 HP

34 000 EUR

Dje 18:10 Makina , Durrës

Shitet E350 nafte 2017

31 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:07 Makina , Durrës

Shitet Golf 7 GTI Performance

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 15:20 Makina , Durrës

Shitet Porsche Cayenne 3.0 Nafte

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Sht 09:21 Makina , Durrës

VOLVO V60 I SAPO ARDHUR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 15:50 Makina , Durrës

Shitet toyota yaris

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 09:50 Makina , Durrës

Shitet Range Rover Evoque Sd4 Dynamic

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 03:08 Makina , Durrës

Ml 350

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 19:18 Makina , Durrës

SHITET GLC 2020 AMG NIGHT EDITION

53 000 EUR

09 Qer 13:20 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
26 Maj 09:09 Makina , Durrës

Mercedes benz Evo 320 6300€

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 13:54 Makina , Durrës

Shitet BMW e92 3.0 nafte Automat

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 18:03 Makina , Durrës

DODGE CHARGER SXT 3.6 BENZIN

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 12:58 Makina , Durrës

Opel Astra 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 00:51 Makina , Durrës

shitet slk cabrio

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 23:01 Makina , Durrës

SHITET FORD FOCUS

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 23:01 Makina , Durrës

SHITET FORD FOCUS

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 08:12 Makina , Durrës

Golf 6 Super gjendje 2010 Nafte 1.6

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 10:14 Makina , Durrës

Audi A4 Full LED 2012 Super gjendje

11 999 EUR

14 Dhj 14:42 Makina , Durrës

Smart fortwo 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Nën 20:26 Makina , Durrës

Mercedes Benz S Class Look 2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 23:04 Makina , Durrës

S-class Look 2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 20:15 Makina , Durrës

Mercedes benz ml 63 AMG

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 18:42 Makina , Durrës

VITO 220

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 18:36 Makina , Durrës

Golf 6

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Tet 16:56 Makina , Durrës

GOLF 6

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Tet 18:09 Makina , Durrës

C200 kompressor gaz/benzine

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 20:34 Makina , Durrës

����Okazion���� Mazda 3 1.6 Nafte 2007 ����

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 17:59 Makina , Durrës

ML350 benzin gaz 2010 Full Option.

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 20:57 Makina , Durrës

Shitet toke

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Jan 16:30 Makina , Durrës

Shitet toke ne durres

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 10:32 Makina , Durrës

OPEL INSIGNIA

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 23:08 Makina , Durrës

Mercedes c43 amg

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Tet 20:23 Makina , Durrës

OKAZION!!! VW TOURAN

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 09:43 Makina , Durrës

Shitet Toke me cmim OKAZiON

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 17:13 Makina , Durrës

Audi A3

2 400 EUR

18 Maj 14:47 Makina , Durrës

Ford Mondeo 2.0 TdCi

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 13:48 Makina , Durrës

Shitet ndrohet

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Korr 21:45 Makina , Durrës

ford Focus 1.8Nafte viti2001

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 21:09 Makina , Durrës

Land Rover shitet ndrohet

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 15:52 Makina , Durrës

Tata Xenon 2.2L

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet shtepi ne shijak | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione