Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shitet octavia | Durrës | Automjete | Makina

Ford , 11
Škoda , 11
BMW , 8
Fiat , 7
Audi , 5
Nissan , 4
Mazda , 3
Smart , 3
Citroën , 2
Peugeot , 2
Chevrolet , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Renault , 1
Seat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet octavia,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shitet octavia Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:14 Makina , Durrës

Mercedes Benz E270 Cdi Automatik okazionnn

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:14 Makina , Durrës

VW Golf 6 look Gti 2.5 benzin gaz

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:14 Makina , Durrës

Audi A8 3.0 Benzine Me letra per 1 vite

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:58 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 Naft

25 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:42 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cl 500 Benzin Gaz

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:22 Makina , Durrës

Mitsubishi pajero

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

❌Paralolb Benzi E class w213 2016-2019❌

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:38 Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:35 Makina , Durrës

Nderrohet me fiat panda 4x4 ose automat fiat 500

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:10 Makina , Durrës

Caddy Maxi 2.0 nafte.2010 .8-valvola Nderrohet

7 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04 Makina , Durrës

OKAZION PER KESH ML 320 Nafte 2010 pa taks luksi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 Makina , Durrës

OKAZION B 250 Benzine Mercedes B class

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:58 Makina , Durrës

Mercedes Ml350 Bluetec

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:55 Makina , Durrës

Mercedes E350 Bluetec 2014 SuperGjendje

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:27 Makina , Durrës

Mitsubishi pajero

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:01 Makina , Durrës

OKAZION Jeep Patriot 2.4 Benzin+Gaz /110 mij km /4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:01 Makina , Durrës

OKAZION PER KESH Lancia Delta 1.9 nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 22:09 Makina , Durrës

Seat toledo 1.9 nafte automat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 22:09 Makina , Durrës

Shitet VW Crafter transporter 2.5 nafte

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 22:09 Makina , Durrës

Shitet MB c-class automatik

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 22:09 Makina , Durrës

Shitet MB c-class 220 automat

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 22:09 Makina , Durrës

Mazda cx-9 viti 2008

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 20:23 Makina , Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Automatik Me Dogane 4500euro ����

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 12:41 Makina , Durrës

W203 C240 4Matic okazion

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 17:06 Makina , Durrës

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 20:26 Makina , Durrës

Mercedes Benz S Class Look 2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 17:52 Makina , Durrës

C200 kompressor benzin gaz 2007

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 23:04 Makina , Durrës

S-class Look 2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 17:58 Makina , Durrës

Mazda 2 1.4 Benzinë 2006 Okazion

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Tet 18:09 Makina , Durrës

C200 kompressor gaz/benzine

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 09:27 Makina , Durrës

SHITET OSE NDERROHET SKODA OCTAVIA BENZIN~GAZ

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 18:33 Makina , Durrës

Golf 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 18:50 Makina , Durrës

‼️SHITUR ‼️ Mercedes-Benz C class C 230 Sport Edition ����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 11:15 Makina , Durrës

Shitet nderrohet me makin te vogel fiat citroen toyota

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Maj 21:25 Makina , Durrës

C 220

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 21:27 Makina , Durrës

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 16:43 Makina , Durrës

Okazion S550

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:39 Makina , Durrës

Vw jetta 2.0 benzin Gaz 100% automat

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 08:55 Makina , Durrës

Ford c max automat okazion

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 09:45 Makina , Durrës

Skoda octavia...okazion!

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 19:47 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Dhj 08:45 Makina , Durrës

❌Shitet-Nderrohet ❌

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 15:54 Makina , Durrës

Ford Mustang EcoBoost 2.3 L Petrol(benxin) 317hp - 2018

28 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Dhj 14:24 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 10:03 Makina , Durrës

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 20:51 Makina , Durrës

NISSAN QASHQAI 2011 1.5 NAFTE MANUAL

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 20:42 Makina , Durrës

NISSAN QASHQAI 2011 1.5 NAFTE MANUAL

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet octavia | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione