Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

jaguar - Makina Të gjitha në Durrës

Jaguar , 190
Volvo , 118
Audi , 29
BMW , 23
Ford , 23
Toyota , 12
Fiat , 9
Opel , 8
Peugeot , 6
Citroën , 5
Nissan , 5
Mazda , 4
Chrysler , 3
Smart , 3
Hyundai , 2
Ssangyong , 2
Acura , 1
Chevrolet , 1
Daihatsu , 1
Honda , 1
Jeep , 1
Kia , 1
MINI , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jaguar,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj jaguar Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:47 Makina , Durrës

jaguar xf super gjendje

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

Okazion C300 look 63 AMG 4Matic 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

Audi A8 full me letra okazion !

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 3.6 look 2012 okazion in

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

Mercedes Benz S350 CDi

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz Ml350 4Matic

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz C300 4Matic 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:45 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:45 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 4.4 nafte 2015 , 140 km me garanci

36 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:45 Makina , Durrës

Shitet Bmw e92 3.0 nafte Automat.

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:44 Makina , Durrës

SHITET JAGUAR XF 2.7 NAFTE I SAPOTARGUAR FULL OPSION KM 1570

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:44 Makina , Durrës

Audi A8 per pjese kembimi

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 19:13 Makina , Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:13 Makina , Durrës

VOLVO S60 2.4 BENZIN-GAZ FULL OPTION ������������

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:13 Makina , Durrës

VW-TIGUAN 2.0 TDI VITI 2009 “AUTOMAT” I SAPO ARDHUR

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:13 Makina , Durrës

VW-CADDY MAX 2.0 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2006 I ARDHUR NGA ZVICRA

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 Makina , Durrës

Shitet Golf Plus Nafte

5 500 EUR

Dje 14:16 Makina , Durrës

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 Makina , Durrës

Okazion ! BMW 528i M Packet

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:47 Makina , Durrës

Okazion !! Mercedes Benz E350 Cdi

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:47 Makina , Durrës

Mercedes C250 4matic cdi

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 11:27 Makina , Durrës

E Class 220 CDI

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:55 Makina , Durrës

M-Benz GL350 Bluetec Pa Luks Letra Sapopaguara ������������

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:55 Makina , Durrës

M-Benz GLK280 4Matic Super Full Pa Luks ������������

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:45 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 E92 FULL

8 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:41 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 17:24 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 13:20 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 11:20 Makina , Durrës

Golf 7

14 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Qer 09:12 Makina , Durrës

DAIHATSU TREVIS 1.0 benzine, ���� CiTY CAR

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Qer 08:39 Makina , Durrës

Bmw 330i M Performance 258hp Benzine ������������

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 07:37 Makina , Durrës

Audi A4 3.0 V6 Sline

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 22:41 Makina , Durrës

C300 2012 DESIGNO Look AMG OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Qer 18:11 Makina , Durrës

VW JETTA 2.0 TDI 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 11:09 Makina , Durrës

❌Body kit Range Sport 2016 ❌okazion

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Qer 10:46 Makina , Durrës

VW Polo Nafte 2013

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Qer 08:22 Makina , Durrës

Pjese per Bmw X5 Nafte Automatike Super Cmime

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 07:38 Makina , Durrës

JAGUAR XJ6 3.6 BENZIN VITI 1988 PRESIDENCIALE FULL

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh Audi A4 2.0 benzin me dogane

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Passat SEL 2.0 TDI sapo ardhur okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh Hyundai Santa Fe 2.4 Benzin

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh volvo S80 3.0 Benzin

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Qer 08:10 Makina , Durrës

Jaguar X-type Viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:36 Makina , Durrës

Vw Passat 100% Gaz Automat Sapo Ardhur!

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 23:25 Makina , Durrës

Vw Passat 100% Gaz Automat Sapo Ardhur ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 07:43 Makina , Durrës

����SHITET JAGUAR XF 2.7 NAFTE VITI 2008 KAMJO AUTOMATIKE

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jaguar | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione