Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

i - Makina Të gjitha në Durrës

Mercedes-Benz , 9474
VW Volkswagen , 5050
Ford , 3219
Audi , 2275
Opel , 1398
BMW , 1280
Fiat , 1144
Toyota , 932
Renault , 715
Peugeot , 502
Citroën , 450
Volvo , 408
Nissan , 379
Land Rover , 344
Smart , 315
Hyundai , 277
Seat , 260
Alfa Romeo , 252
Lancia , 158
Jeep , 150
Mitsubishi , 112
Chevrolet , 96
Mazda , 93
MINI , 91
Jaguar , 82
Škoda , 80
Kia , 77
Chrysler , 70
Porsche , 70
Honda , 67
Suzuki , 52
Rover , 39
Dodge , 29
Ssangyong , 19
Daewoo , 19
Daihatsu , 18
Lincoln , 15
Cadillac , 14
Saab , 14
Dacia , 13
Hummer , 13
Acura , 13
Infiniti , 11
Isuzu , 7
MG , 7
Piaggio , 6
GMC , 5
Maserati , 4
Aixam , 4
Lexus , 4
Alpina , 3
Bentley , 3
Artega , 2
UAZ , 2
Tata , 2
KTM , 2
Lotus , 1
Buick , 1
Ligier , 1
Bugatti , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
Subaru , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe i,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj i Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:31
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! AUDI Q5 2.0 Nafte S-Line 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13
Linku:
Makina , Durrës

ML 350 ��������

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 16:09
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Fiat Bravo -1.6 nafte-Automatike

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:24
Linku:
Makina , Durrës

Volvo V60

8 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37
Linku:
Makina , Durrës

Golf Variant

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:04 Makina , Durrës

AUDI A6 OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:04 Dyqani Makina , Durrës

VW TIGUAN R-LINE ��FULL OPTIONS��7 Vende

24 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:03 Dyqani Makina , Durrës

2012 Mercedes Benz C300 ��AMG PACKAGE�� 80k Milje ✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 00:03 Dyqani Makina , Durrës

2013 VW VOLKSWAGEN PASSAT TDI NAFTE ��SEL FULL��

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:02 Dyqani Makina , Durrës

2010 Volvo XC60 T6 R-Design

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:01 Makina , Durrës

Range Rover Evoque 2.0 Panorama Okazion -12

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 Makina , Durrës

Mercedez c300 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:47 Makina , Durrës

Cclas 200 EVO 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:42 Makina , Durrës

TOYOTA AURIS 2.2 DCAT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 Makina , Durrës

Shitet Super BMW seria 5 528i LOOK M 100% me gaz

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:28 Makina , Durrës

Volkswagen Caddy Life 1.9 Tdi

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:26 Makina , Durrës

BMW SERIA 6 2015

24 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:26 Makina , Durrës

BMW X6 3.0 2019

38 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:26 Makina , Durrës

Audi a3 1.6 benzin gas

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:25 Makina , Durrës

CADDY MAXi 2009

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 Makina , Durrës

Volkswagen Caddy Maxi

7 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 Makina , Durrës

Volkswagen Caddy Life

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 Makina , Durrës

Audi A6 Quattro Premium 3.0 TDI QUATTRO ����

16 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 Makina , Durrës

Volkswagen Caddy 1.9 Automat 2010

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 Makina , Durrës

C class 220 Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 Makina , Durrës

C class 220 Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Makina , Durrës

Vw Polo 1.6 nafte-manuale-viti 2010-194 km-0693631666

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 Makina , Durrës

Sharan 1.8T benzin

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:53 Dyqani Makina , Durrës

Okazion- Volvo V60 2.0 D ,automat -2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:53 Dyqani Makina , Durrës

Okazion - Audi A6 3.0 Tdi,2016 - Automat

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Dyqani Makina , Durrës

Okazion - Mercedes Benz Gla 220 cdi amg packet,automat

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:52 Dyqani Makina , Durrës

Okazion- Audi Q2 1.6 Tdi 2018,Automat

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:51 Makina , Durrës

Mercedes benz c300 AMG Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:43 Makina , Durrës

Range

16 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Audi Q5 Sline 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:45 Makina , Durrës

Audi Q5 SLine 2013 Full Option

15 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:42 Makina , Durrës

Jeep Wrangler Shitet/Nderrohet me Apartament ne Durres

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:36 Makina , Durrës

Golf.1.9.Dizel��������

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:35 Makina , Durrës

Bmw 530 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:26 Makina , Durrës

FIAT PUNTO 1.4 BENZINE/GAZ 2006

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 Makina , Durrës

Mondeo.Viti.2008.2.0 Benzine.��������

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:22 Makina , Durrës

Audi Q5 2014 - 2.0T Premium Plus

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:18 Makina , Durrës

S 550L

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 Makina , Durrës

C Klas����1.8 Kompresor Avantgarde,Automat����

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:00 Makina , Durrës

Ford Fiesta ����GHIA,1.6 Benzine,Automat(Jo robotike),����

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:00 Makina , Durrës

Volvo XC60 3.0 Benzin T6 AWD, VP/2013, Automat

11 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:50 Makina , Durrës

Renault Clio 1.2 Benzin-Gaz nga Fabrika e 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 Makina , Durrës

Mercedes Benz E220 CDI

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:44 Makina , Durrës

Ford cimaks 1.6 naft manual viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:40 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV4 2.2 D4D NAFT VITI 2011

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV4 2.2 D4D NAFT VITI 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 Makina , Durrës

SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFT FUNDI 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:37 Makina , Durrës

SHITET SKODA YETI FUNDI 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:36 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:38 Makina , Durrës

Shitet c clas 2008

6 299 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj i | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Iveco në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Iveko në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Iphone në kategorinë Telefona celular | Samsung | C 32 AMG
  • iphone në kategorinë Telefona celular
  • Iphone në kategorinë All Category
  • Iphone në kategorinë Elektronika
  • Iphone në kategorinë Telefona celular | Acer
  • Iseki në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Iphone X në kategorinë All Category
  • iphone në kategorinë Telefona celular | Huawei

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione