Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automat - Makina Të gjitha në Durrës

Mercedes-Benz , 3284
VW Volkswagen , 1260
Audi , 773
Opel , 485
BMW , 376
Toyota , 353
Ford , 294
Citroën , 161
Hyundai , 113
Land Rover , 107
Volvo , 105
Smart , 105
Fiat , 98
Nissan , 97
Lancia , 62
Renault , 56
Daihatsu , 54
Seat , 51
Peugeot , 50
Chevrolet , 27
Chrysler , 22
Mazda , 21
Škoda , 19
Jaguar , 19
Porsche , 18
Kia , 15
MINI , 14
Jeep , 14
Alfa Romeo , 12
Mitsubishi , 12
Honda , 12
Suzuki , 11
Rover , 10
Acura , 9
Dodge , 8
Ssangyong , 6
Saab , 5
Lincoln , 2
Infiniti , 2
Subaru , 2
Hummer , 1
Cadillac , 1
MG , 1
Aixam , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automat,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj automat Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Maj 10:58
Linku:
Makina , Durrës

����MERCEDES-BENZ E320 BUSSINES EDITION DISEGNO DISTRONIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
25 Maj 09:33
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2010 Toyota RAV4 Automat 4x4 FULL OPTIONS

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49
Linku:
Makina , Durrës

VW POLO 1.6 TDI AUTOMAT 11 ardhur nga ZVICRA ����❌����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 16:12
Linku:
Makina , Durrës

❌����MERCEDES-BENZ E320 CDI VITI 2008����❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Sot 11:59 Makina , Durrës

Audi A8 full me letra okazion !

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:59 Makina , Durrës

Bmw 530 D look M

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 11:58 Makina , Durrës

❌ OKAZION AUTOMAT ❌️ Bmw Seria 118

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:58 Makina , Durrës

❌️ OKAZION❌C220 CDI 2008 NAFTE AUTOMAT me Baxho ❌️

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:57 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2.0 GAZ/Benzinë, Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:50 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 3.6 look 2012 okazion in

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:50 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:19 Makina , Durrës

R CLASS AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:08 Dyqani Makina , Durrës

Bmw Seria 5 525xd - automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 11:07 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Rav 4 - automat

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:07 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai +2 - Automat

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 11:07 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris - automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:07 Dyqani Makina , Durrës

Opel Antara - Automat

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:04 Makina , Durrës

VW Golf Automat

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes Benz B class 180 - automat

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:03 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Auris Automat

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:03 Dyqani Makina , Durrës

Mitsubishi Colt-Automat

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:00 Dyqani Makina , Durrës

Vw Passat - automat

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:00 Dyqani Makina , Durrës

Ford Fusion - Automat

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:59 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E-class 220Evo,2007,179,000 kmORIGJINAL

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:59 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes Benz Viano - automat

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:49 Dyqani Makina , Durrës

BMW 535 XDrive 4x4 175.000 km

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:36 Makina , Durrës

Shitet Audi A6 Automatike 2006 Super Gjendje 4.999€ Okazion

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:36 Makina , Durrës

Audi A7

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 Makina , Durrës

Automat, 1.5 nafte, Okazion 2500€

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:25 Makina , Durrës

VW-TIGUAN 2.0 TDI VITI 2009 “AUTOMAT” I SAPO ARDHUR

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 Makina , Durrës

BMW seria 3 viti 2012

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 10:16 Makina , Durrës

Mercedes Benz Evo Automat Benzin Gaz

7 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:16 Makina , Durrës

VOLVO V70,,BENZIN+GAZ,, AUTOMAT nga ZVICRA

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:15 Dyqani Makina , Durrës

DAIHATSU 1.3,,,BENZIN +GAZ..STAG..MATERIA.,2010,,AUTOMAT,,,

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:11 Makina , Durrës

SHITET C CLAS 200 CDI BLUE EFFICIENCY AUTOMAT FUNDI 2011

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:10 Makina , Durrës

SHITET TIGUAN 2.0 NAFT AUTOMAT VITI 2017 SUPER FULLL

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 10:10 Makina , Durrës

SHITET E CLAS 220 AMG VITI 2017 FULLL

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:10 Makina , Durrës

Shite Mercedes-Benz E280 4Matic

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:06 Makina , Durrës

BENZ ..A,KLAS 180,,AVANTGARDE..2011..AUTOMAT..nga ZVICRA

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:06 Makina , Durrës

VOLVO V50,,2.0 DIESEL,,,AUTOMAT,,,2009 VITI,,,nga ZVICRA

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 Makina , Durrës

VOLVO 2.5 BENZIN +GAZ,,2008,,,AUTOMAT,,,nga ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:59 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT VITI 2007 NDRROHET

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION JEEP COMPASS 2.4 BENZIN-GAZ AUTOMAT NDRROHET

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4���� Automat 135 mij klm

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:56 Makina , Durrës

B 200 Automat

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:55 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.6 ���� 2010 Automat

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:55 Makina , Durrës

Opel Corsa Automat����Panorama. Super Full

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Makina , Durrës

Hyundai Tucson 2019 Automat 2.0 nafte 4x4

21 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:55 Makina , Durrës

Daihatsu Terios 4x4 Manual 2007����

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 Dyqani Makina , Durrës

����MERCEDES A CLASS BENZIN-GAZ AUTOMAT FULL PANORAM����

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 Makina , Durrës

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:54 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION����BMW E60 2.5 DIESEL AUTOMAT VITI 2008����NDRROHET

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automat | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • automat në kategorinë Automjete
  • automat në kategorinë Makina | Ford | C-Max
  • Automat në kategorinë All Category
  • automat në kategorinë Makina
  • Automat në kategorinë Makina | Hummer
  • automat në kategorinë Makina | BMW | 525 | Seri 5
  • Automat në kategorinë Makina | Hyundai | Getz
  • Automat në kategorinë Makina | Seat | Ibiza
  • Automat në kategorinë Makina | VW Volkswagen
  • automat në kategorinë Makina | Porsche

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione