Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sharon | Durrës | Automjete | Makina

Seat , 5
Audi , 3
BMW , 3
Ford , 3
Opel , 3
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sharon,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sharon Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:14 Makina , Durrës

SHARON SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 6+1 4×4 VITI 09 TARGA AB

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:34 Makina , Durrës

OKAZION SHARON 6+1 ME LETRA FULL OPSION 1.9 DIESEL

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:28 Makina , Durrës

MITSUBISHI HOVER 2.4 BENZINE+GAZ 4x4 VITI 2010

4 498 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:31 Makina , Durrës

C 220 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:54 Makina , Durrës

NOIZY MAYBACH S 500 BENZIN 2015 LUNGO MEGA FULL

89 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:54 Makina , Durrës

RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:50 Makina , Durrës

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:47 Makina , Durrës

EVO 320 NAFT 2008 4x4 SUPER GJENDJE

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:47 Makina , Durrës

RANGE EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:47 Makina , Durrës

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 11:44 Makina , Durrës

OKAZION SHARON AUTOMAT

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 20:14 Makina , Durrës

Volkswagen Ne shitje Benzine + Gaz

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 20:14 Makina , Durrës

AUDI Q5 VITI 2017 2.0 GJENDJE SUPER 139 MIJ KM

28 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Sht 12:04 Makina , Durrës

Okazion Disqe - Goma 205/55/16 Per Bmw

240 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 12:04 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 09:46 Makina , Durrës

Daihatsu Terios 4x4����Facelift 1.5 Manual

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 09:46 Makina , Durrës

Mercedes C200 Cdi ����2008����Manual

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 09:46 Makina , Durrës

Bmw X5 3.5D 2012 Super Full

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 00:36 Makina , Durrës

Shitet Sharon 1.9 nafte

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 18:33 Makina , Durrës

Golf 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 14:28 Makina , Durrës

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Maj 20:55 Makina , Durrës

Sharon OKAZJON

170 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 10:12 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 13:21 Makina , Durrës

GOLF 6 BENZINE+GAZ 1.6 I thjeshte 100% Gaz

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 12:37 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Letra per 1 vit

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 09:42 Makina , Durrës

����VW SHARON 1.8 BENZIN����NDRROHET

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 15:52 Makina , Durrës

Shitet Sharon 2002

4 000 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 08:39 Makina , Durrës

����VW SHARON 1.8 BENZIN����NDRROHET

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 19:21 Makina , Durrës

Shitet Sharon 1.9 tdi 2003

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 15:55 Makina , Durrës

Sharon 1.9 naft viti 2000 kamjo manual me letra per nje vit

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 18:03 Makina , Durrës

Shitet ose ndrrohet Sharon 1.9 naft viti 2002 kamjo manual

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Gush 20:38 Makina , Durrës

Shitet Seat Ibiza 2009 1.4 benzin gaz. SUPERGJENDJE

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Gush 21:41 Makina , Durrës

kerkoj nje makin

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 18:17 Makina , Durrës

Seat Ibiza 1.4 benzin/gaz. Super gjendje. 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Qer 15:56 Makina , Durrës

SHARON AUTOMAT NAFT 1.9 VITI 2002 nderrohet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 20:16 Makina , Durrës

Okazion VW SHARON 1.9TDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 08:27 Makina , Durrës

SHITET SHARAN

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 10:36 Makina , Durrës

Shitet ford galaxy (sharon) 2000 mij ero

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 11:21 Makina , Durrës

sharon

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 14:17 Makina , Durrës

Shitet sharon

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 16:58 Makina , Durrës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Nën 10:38 Makina , Durrës

Ml 270 shitet ose nderrohet me e class

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 20:05 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Tdi Okazion

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 19:21 Makina , Durrës

Sharon 1.8 turbo benzin gaz

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 13:17 Makina , Durrës

Shitet sharon

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 17:06 Makina , Durrës

Sharon

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 01:09 Makina , Durrës

Ml 270 Automatike Okazion

3 300 EUR

19 Korr 09:39 Makina , Durrës

touran 2010 automat

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 16:52 Makina , Durrës

Mercedes benz c200 cdi automat

3 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sharon | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione