Reno | Durrës | Automjete | Makina

Renault , 197
BMW , 20
Audi , 13
Ford , 5
Mazda , 3
Opel , 3
Fiat , 2
Peugeot , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Chrysler , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Reno,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Reno Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:47 ,

��BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 ��AUTOMAT SUPER��

4 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:47 ,

��TOYOTA COROLA VRSO 1.6 ��BENZINE 2004 SUPER��

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:46 ,

��BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0�� AUTOMATIKE SUPER��

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 ,

��VOLKSVAGEN PASSAT 2009�� NAFT AUTOMAT SUPER GJENDJE��

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 ,

��RENAULT CLIO 1.2 ��BENZINE VITI 2007 SUPER��

1 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 ,

��BMW E90 1.8��BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet��

4 698 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:39 ,

VW GOLF 6 GTI 2011 OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:39 ,

Audi A8 L 4.2 2011

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:56 ,

Okazion 3200 Peugeot Benzin+Gas

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:33 ,

Reno Megane 1.5 tdi me dogan

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:22 ,

Reno 1.2 benxin

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:08 ,

Ford Fiesta 1.25

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:08 ,

SHITET BKLAS AUTOMAT 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:08 ,

SHITET Benz EVO Automat 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:07 ,

mercedes benz B-class 200 Sport

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:05 ,

Panda 4X4

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 08:05 ,

VW TURAN AUTOMATIK 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 06:21 ,

BMW 530d viti 2009

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 06:21 ,

��������Mazda 2 viti 2006����

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 06:21 ,

��������C klass 220 Automatik ����

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 15:47 ,

Reno

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:05 ,

Reno kangoo

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 18:45 ,

Reno

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:36 ,

Okazion C300 4Matic 2009

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 15:19 ,

Reno Clio

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Pri 00:06 ,

OPEL INSIGNIA

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 21:17 ,

Renault Clio dizel 2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Mar 07:46 ,

AMBULANC RENAULT TRAFIC 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 22:05 ,

Shitet & Ndrrohet Golf VI ose Audi

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 20:31 ,

SHITET VW TOURAN 2.0 nafte AUTOMAT VITI 2006 kamjo DSG

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 10:10 ,

Reno

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 13:25 ,

Reno espace

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 11:16 ,

Parakolp + Antinebie per BMW seria 3 E46

50 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 16:20 ,

Shes Bmw X5 35d Viti 2011 full opsion Pa dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 16:20 ,

Shes Golf 7 2.0tdi Highline Viti 2015 Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 16:20 ,

Shes Mercedes E250 Amg packet 4matic Full opsion Pa dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 16:20 ,

Shes Mercedes Ml350 Amg Packet Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 16:20 ,

Shes Touareg 3.0diesel Viti 2011 Pa Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 10:13 ,

Mercedes Benz C300 AMG Facelift

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 10:13 ,

Mercedes Benz C230 V6

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 12:10 ,

i diskutushesm

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 10:15 ,

SHITET VW CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 ARDHUR NGA ZVICRA ME DOG

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 14:53 ,

Shes Touareg 3.0diesel Viti 2012 Pa Dogan U SHITTTTT

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 14:59 ,

Renault clio

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 12:38 ,

Reno megana

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 14:26 ,

Shes Audi Q7 3.0quattro Viti 2013 Pa dogan U SHITTTT

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 12:56 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 20:00 ,

Renault megana

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 18:05 ,

Ford fiesta 2010 titanium 1.4 benzin gaz full---nderrim

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Reno | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione