Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Opel meriva 1.7 | Durrës | Automjete | Makina

Opel , 123

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel meriva 1.7,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel meriva 1.7 All | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Today 06:25 Store Makina , Durrës

OPEL MERIVA VITI 2011 NAFTE 1.7 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 06:10 Makina , Durrës

Opel Meriva 1.7 naft 2006 manual sapotarguar

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Yesterday 10:35 Makina , Durrës

����SHITET����

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 18:33 Makina , Durrës

Mjet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 08:01 Makina , Durrës

����OPEL MERIVA 1.7 NAFTE���� GJENDJE PERFEKTE ����

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 13:42 Makina , Durrës

Opel Astra 2008 GJENDJE PERFEKTE

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 14:03 Makina , Durrës

Opel meriva 1.7 - 2004

15 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 17:08 Makina , Durrës

Shitet Opel Meriva 1.7 nafte

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 00:21 Makina , Durrës

OPEL MERIVA OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 21:06 Makina , Durrës

opel meriva 2008 1.7 naft

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 11:24 Makina , Durrës

Shitet OKAZION

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 23:26 Makina , Durrës

����SHITET����

05 Tet 15:48 Makina , Durrës

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 06:53 Makina , Durrës

Opel 1.7

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 15:22 Makina , Durrës

Opel Meriva 1.7 DTI

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 08:43 Makina , Durrës

meriva 1.7 nafte

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Qer 10:16 Makina , Durrës

Opel meriva 1.7

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 14:41 Makina , Durrës

meriva 1.7 nafte

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 14:41 Makina , Durrës

SHITET OPEL MERIVA

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 09:59 Makina , Durrës

Shitet opel meriva 1.7 naft 2006 me dogan sapo ardhur

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 22:38 Makina , Durrës

Shitet Opel Meriva 1.7 Nafte Viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 06:39 Makina , Durrës

Opel Meriva 1.7 Diesel 2004

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 06:39 Makina , Durrës

Opel Meriva 1.7 Diesel 2004

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Dhj 17:19 Makina , Durrës

Opel meriva

240 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 12:19 Makina , Durrës

Opel meriva 1.7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 02:33 Makina , Durrës

opel meriva

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 21:11 Makina , Durrës

Opel meriva

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 07:25 Makina , Durrës

OPEL MERIVA 1.7 DIESEL AUTOMAT NDRROHET

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Tet 20:03 Makina , Durrës

!!!!Opel Meriva Super E Mir Mbajtur!!!!

3 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 10:41 Makina , Durrës

Okazion

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 02:04 Makina , Durrës

2 makina

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 02:29 Makina , Durrës

Meriva 1.7 diesel

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Sht 11:16 Makina , Durrës

Okazion opel meriva 1.7 3200€ me dokumenta te sapobera

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Gush 12:36 Makina , Durrës

Opel meriva 1.7

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 23:43 Makina , Durrës

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 10:29 Makina , Durrës

Opel meriva 1.7 okazion vetem per 1 jave

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 13:08 Makina , Durrës

Opel meriva 1.7

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 16:33 Makina , Durrës

Shitet Opel Meriva

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 13:30 Makina , Durrës

Shitet opel meriva

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 20:50 Makina , Durrës

Shitet cmim okazion

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 15:41 Makina , Durrës

opel meriva 1.7 naft

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 21:10 Makina , Durrës

Opel Meriva

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 18:18 Makina , Durrës

shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 19:33 Makina , Durrës

shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 19:19 Makina , Durrës

Opel Meriva

2 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 07:20 Makina , Durrës

Okazion Opel Meriva 1.7 Diesel Automat Ndrrohet

6 030 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 09:12 Makina , Durrës

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 20:30 Makina , Durrës

Opel Meriva-a 1.7 cdti

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 10:11 Makina , Durrës

Opel Meriva 1.7 Diesel Automat

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 11:29 Makina , Durrës

Opel

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel meriva 1.7 | All | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information