Mercedes | Durrës | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 7941
BMW , 55
Ford , 46
Audi , 42
Opel , 22
Toyota , 18
Fiat , 18
Nissan , 10
Peugeot , 9
Mazda , 8
Volvo , 7
Renault , 7
Ssangyong , 6
Smart , 6
Jeep , 6
Citroën , 4
Seat , 3
Hyundai , 3
Chrysler , 2
MINI , 2
Kia , 2
Acura , 2
Lincoln , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Daewoo , 2
Chevrolet , 2
Suzuki , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes ,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:34
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 21:13
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz A Class 170

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40
Linku:
,

Mercedes Benz Ml 350 Amg Premium 2013

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:34
Linku:
,

Vw GOLF 5 automat 1.6 benzine i thjeshte ����

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:51 ,

Mercedes-Benz E220 CDI Elegance 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 Dyqani ,

Mercedes C klas 220 diesel

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36 Dyqani ,

Mercedes Benz A Class 160 CDI Naftë 2005 Manual

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:36 ,

Mercedes Benz GL 350 Bluetec 2012

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:35 ,

benz c Classic c200 evo okazion

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

��C 180 BENZIN + GAZ ~ 2009 ~ MANUALE ~ KOMPRESSOR��

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:26 ,

��C 200 CDI ~ Model 2008 ~ KAMBIO MANUALE ~ NAVI��

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 ,

Mercedes-Benz C 200 CDI Avantgarde

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 ,

Mercedes-Benz GLK 220 CDI 4Matic

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 ,

Shitet C class viti 2008 Full Extra ardhur nga Gjermania

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:21 ,

Shitet C class viti 2007 sapo ardhur nga Gjermania ����

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:21 ,

Shitet C class viti 2008 Full Option ardhur nga Gjermania

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:21 ,

Shitet E class EVO viti 2007 ardhur nga Gjermania����

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:21 ,

Shitet E class EVO viti 2006 Full Extra ardhur nga Gjermania

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:20 ,

Shitet E class viti 2009 ardhur nga Gjermania���� Full Extra

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:20 ,

Shitet E class viti 2010 ardhur nga Gjermania ����Full Extra

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:20 ,

Shitet E class viti 2010 Full Extra ardhur nga Gjermania����

10 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:20 ,

Shitet E class viti 2010 Look AMG ardhur nga Gjermania ����

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:20 ,

Shitet E class viti 2010 Look AMG ardhur nga Gjermania ����

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:08 ,

OKAZION Audi A4 3.0 Sline Benzin/Gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:06 ,

Mercedez Benz C220 CDI 2007 SportEdittion AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:06 ,

MERCEDES BENZ C 220 OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:04 ,

Mercedes-Benz B-Class Automatike 160000Km te garantuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:01 Dyqani ,

MERCEDES BENZ A180.AUTO INGROSSO ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:58 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:58 ,

M.Benz C200 Komp. Benzine+Gaz Automat

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55 Dyqani ,

Mercedes-Benz c 220.AUTO INGROSSO ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 ,

Mercedes Benz E Klas 280 Cdi Avangart..Automatik..2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 ,

Mercedes Benz c klas 200 Benzin Avangart..

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

SHITET C CLAS 220 BLUE EFFICIENCY AVANGARD AUTOMAT VITI 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

SHITET B CLAS 180 CDI AUTOMAT VITI 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:53 ,

Mercedes Benz B Klas 170 Benzin..Automatike

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:52 ,

SHITET E CLAS EVO 200 KOMPRESOR AUTOMAT VITI 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:52 ,

Mercedes Benz C230

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:51 ,

Mercedes Benz A180 Automat

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 ,

Mercedes Benz A Klas 180 Cdi Avangart Automatike 06

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 ,

Mercedes Benz C200

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:47 ,

Mercedes Benz E klas 200 Cdi 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 ,

Mercedes Benz C klas 200 cdi Avangart ..2009..Automatike

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:46 ,

MERCEDES C220 ELEGANC -AUTOMAT-VITI 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:46 ,

Mercedes Benz C klas 200 cdi Avangart ..2008..Automatike

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:42 ,

Mercedes Benz A 170

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:41 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

Mercedes b200 cdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

AUDI A3 2016 1.8 BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE) PANORAMA

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:40
Linku:
,

Mercedes Benz Ml 350 Amg Premium 2013

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:40 ,

C 300 4matic 2011 GAZ+BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:29 ,

Shitet : Mercedes Benz E500

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:28 ,

Mercedes Benz 220 cdi 2001

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione