Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makine - Makina Të gjitha në Durrës

Ford , 277
Opel , 194
Audi , 181
BMW , 141
Renault , 89
Fiat , 88
Peugeot , 61
Toyota , 57
Land Rover , 46
Nissan , 37
Citroën , 29
Lancia , 27
Volvo , 24
Smart , 22
Hyundai , 20
Kia , 16
Alfa Romeo , 15
Seat , 15
Jeep , 12
MINI , 10
Porsche , 10
Mazda , 9
Chrysler , 9
Acura , 9
Dodge , 9
Chevrolet , 9
Suzuki , 6
Škoda , 5
Honda , 5
Jaguar , 4
Daihatsu , 3
Cadillac , 2
Rover , 2
Lincoln , 2
Bugatti , 2
Daewoo , 2
Aixam , 2
Tata , 2
Dacia , 1
Buick , 1
Maserati , 1
Ssangyong , 1
Saab , 1
Artega , 1
Trabant , 1
MG , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makine Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Qer 15:26
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES BENZ S-350 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 11:27 Makina , Durrës

Mercedes C220 cdi 02 manual

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:24 Makina , Durrës

C300 2011

8 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:55 Makina , Durrës

M-Benz GL350 Bluetec Pa Luks Letra Sapopaguara ������������

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 Makina , Durrës

Mercedes-Benz E280 4Matic Benzin Gas

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina , Durrës

Audi A7 Supercharged

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:10 Makina , Durrës

PEUGEOT 3008 (Okazion)

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:21 Makina , Durrës

✅️Shitet Mini Cooper One 1.6 benzin Automatik

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 15:53 Makina , Durrës

VW GOLF 7

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:52 Makina , Durrës

land rover

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:52 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 Makina , Durrës

‼️SUPER OKAZION 10490€‼️

10 593 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:03 Makina , Durrës

Bmw X5 35D 2012 Super full

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:03 Makina , Durrës

Daihatsu Terios 4x4 Manual 2007����

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:57 Makina , Durrës

Makine touran

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:53 Makina , Durrës

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

110 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:53 Makina , Durrës

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 100 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:47 Makina , Durrës

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:40 Makina , Durrës

Peugeot 4007

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:40 Makina , Durrës

Peugeot 4007

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:40 Makina , Durrës

PEUGEOT 3008

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:40 Makina , Durrës

PEUGEOT 3008

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:40 Makina , Durrës

PEUGEOT 3008

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:39 Makina , Durrës

PEOGEOT 3008

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:38 Makina , Durrës

PEOGEOT 3008

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:38 Makina , Durrës

PEUGEOT 3008

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:38 Makina , Durrës

PEUGEOT 3008

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:38 Makina , Durrës

PEUGEOT 3008

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:58 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai+2- 2.0 nafte- automatike

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:12 Makina , Durrës

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:12 Makina , Durrës

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 200 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:12 Makina , Durrës

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

11 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:12 Makina , Durrës

Daihatsu Siorion S����Automat 4x4

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:07 Makina , Durrës

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:32 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ,,,KADET 1.1,,,BENZINE,,,VITI 1978,,,e RESTAURUAR,,,

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 02:58 Makina , Durrës

Range Rover Evoque SD4 Automatike 2.2 Nafte 122.000 Km

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Qer 22:35 Makina , Durrës

Peugeot 4007

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 22:08 Makina , Durrës

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 22:08 Makina , Durrës

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 200 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 22:05 Makina , Durrës

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

11 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 22:02 Makina , Durrës

OKAZION 1100 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 21:59 Makina , Durrës

PEUGEOT 3008

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:53 Makina , Durrës

��OPEL-CORSA-AUTOMATik�� Benzine-Gaz -Viti 2008

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 20:52 Makina , Durrës

Shitet Peugeot 206 Manual 1.1 Benzin 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 15:46 Makina , Durrës

MASERATI GRANTURISMO 4.7 V8 S

52 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 15:26
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES BENZ S-350 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 13:48 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Ford S Max

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 13:42 Makina , Durrës

Bmw

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 12:11 Makina , Durrës

E 220 diezel

26 500 EUR

08 Qer 09:14 Makina , Durrës

OKAZION 1100 euro, 1.8 benzine, ekonomike

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione