Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makin - Makina Të gjitha në Durrës

Ford , 243
Opel , 196
Audi , 164
BMW , 142
Fiat , 117
Renault , 73
Toyota , 48
Peugeot , 47
Land Rover , 41
Volvo , 38
Citroën , 37
Alfa Romeo , 36
Nissan , 24
Seat , 21
Lancia , 18
Dodge , 17
Smart , 14
Hyundai , 13
Mitsubishi , 13
Chrysler , 12
Chevrolet , 12
MINI , 11
Mazda , 8
Škoda , 8
Jeep , 7
Kia , 6
Jaguar , 6
Rover , 6
Suzuki , 5
Honda , 5
Daewoo , 5
Porsche , 5
Daihatsu , 4
Acura , 3
Buick , 2
Lincoln , 2
Lotus , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Tesla , 1
Bugatti , 1
Saab , 1
Aixam , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makin,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makin Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 23:48 Makina , Durrës

Seat Altea XL

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:48 Makina , Durrës

Citroen 1.4 nafte

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:44 Makina , Durrës

Shitet Hyundai i20 Benzin gaz e 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:33 Makina , Durrës

Blej makina

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:15 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Makina , Durrës

SHITET GLE 350 2016 GERMAN EDITION

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:18 Makina , Durrës

BMW 320 - Shitet/Ndrrohet

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:47 Makina , Durrës

AUDI QT S-LINE PREMIUM, SAPOTARGUAR

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:37 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.6 ���� 2010 Automat

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:37 Makina , Durrës

Daihatsu Terios 4x4 Manual 2007����

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:44 Makina , Durrës

Audi A8 Lungo

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA D4D NAFT MANUAL

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:32 Dyqani Makina , Durrës

Fiat Panda 1.3 Nafte 4x4 Viti 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:51 Makina , Durrës

Nisan qashqai

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:41 Makina , Durrës

Mitsubishi Colt Automatike ����

320 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Durrës

Daihatsu Automatike ����

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:52 Makina , Durrës

Daihatsu Terios 4x4 Automatike

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:24 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 03:47 Makina , Durrës

Shitet A class Lungo 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 07:10 Makina , Durrës

Audi Q 7

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 23:43 Makina , Durrës

shitet nderrohet me makin me te madhe

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 21:53 Makina , Durrës

audi A6 quattro

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh Audi A4 2.0 benzin me dogane

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 11:07 Makina , Durrës

Okazion saab 9.3 2.0t 2005 vetem kesh

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 09:54 Makina , Durrës

Shitet-nderrohet okazionnn

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 17:34 Makina , Durrës

Audi A6 3.0 Naft Quatro Super Full

23 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 17:05 Makina , Durrës

Volkswagen Passat CC

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 21:53 Makina , Durrës

����Fiat Panda Automat ����

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 22:13 Makina , Durrës

Shitet Hyundai i20 2010 Benxin Gaz 1.2 3900€

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

audi q5

135 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 18:20 Makina , Durrës

����#Aston Martin #VANTGE / 2010

59 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Qer 21:52 Makina , Durrës

Okazion !!!8500€ !!!

8 500 EUR

01 Qer 17:15 Makina , Durrës

Shitet-Ndrrohet okazion

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 10:44 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 09:55 Makina , Durrës

Nissan Almera Nafte

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 13:35 Makina , Durrës

Okazjon ��������

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 15:46 Makina , Durrës

BMW SERIA 1 2010 3700€ OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 13:24 Makina , Durrës

Mercedes Benz GLK x204

12 799 EUR

28 Maj 22:37 Makina , Durrës

Audi A3 stronik

16 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 18:04 Makina , Durrës

Cclass w202 Automat.Full option.viti 2000.Me letra 1 vit

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 14:30 Makina , Durrës

Audi A3 full option sportback

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 16:37 Makina , Durrës

����Fiat Panda Automat����

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 12:32 Makina , Durrës

Ford Fiesta

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Maj 17:21 Makina , Durrës

Mercedes benz S550 lungo

25 000 EUR

25 Maj 13:39 Makina , Durrës

Shitet ndrrohet me naft

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 11:56 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV4 VITI 2010 AUTOMAT NAFTE

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 19:56 Makina , Durrës

HYNDAI 2.2 D AUTOMAT Ndrrrim

6 700 EUR

23 Maj 18:05 Makina , Durrës

Shitet renault ose nderrohet me makin kamio automat

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makin | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione