Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Land Rover Freelander | Durrës | Automjete | Makina

Land Rover , 79
Rover , 2
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Land Rover Freelander,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Land Rover Freelander Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:34 Makina , Durrës

Land Rover Freelander 2.2 Naft Manuale 2007 FULL Gjermanie

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Land Rover Freelander 2 HSE 2.2 TD4

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 Makina , Durrës

land rover

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 09:51 Makina , Durrës

����Land Rover Freelander ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 19:57 Makina , Durrës

Land Rover 2.0naft

2 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
22 Sht 12:55 Dyqani Makina , Durrës

Land Rover Freelander 2

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 19:01 Makina , Durrës

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 22:32 Makina , Durrës

LAND ROVER FREELANDER SUPER GJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 09:09 Makina , Durrës

Land Rover Freelander per pjese

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 17:48 Makina , Durrës

Land Rover

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 14:25 Makina , Durrës

Land Rover

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 10:43 Dyqani Makina , Durrës

Shiturrrr Land Rover Freelander 2.2 diesel-Automatik

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 22:04 Makina , Durrës

Land Rover 2.2 nafte automat

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 10:52 Makina , Durrës

����Land rover freelander 2.2 diesel 2010 automatik����

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 12:05 Makina , Durrës

Okazion

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 12:01 Makina , Durrës

Land Rover Freelander

300 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 08:33 Makina , Durrës

����Land Rover Freelander����

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 20:41 Makina , Durrës

Shitet Land Rover

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 12:01 Makina , Durrës

LAND ROVER FREELANDER 2.2 NAFT AUTOMATIKE 2008 167.000 Km

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Dhj 10:23 Dyqani Makina , Durrës

SHITURRRRR Land Rover freelander-Automatik

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 22:21 Makina , Durrës

Land Rover freelander

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 20:11 Makina , Durrës

Shitet Land Rover - Freelander OKAZION!

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 11:04 Dyqani Makina , Durrës

-Shitur-

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 09:47 Makina , Durrës

Shitet

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 08:18 Dyqani Makina , Durrës

XXX SHITUR XXX

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 09:13 Makina , Durrës

Land Rover Freelander 2.0 diesel Automatike

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 19:46 Makina , Durrës

Land rover

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 14:56 Makina , Durrës

Shitet Land Rover

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 03:26 Makina , Durrës

Land Rover Freelander 2.2 Diesel 4x4 SUPER GJENDJE

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 16:37 Makina , Durrës

Shitet

29 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 15:36 Makina , Durrës

LAND ROVER FREELANDER 2 2.2NAFTE 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 16:22 Makina , Durrës

Land rover freelander

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 09:42 Dyqani Makina , Durrës

Land Rover Freelander 2 --4x4

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 09:18 Dyqani Makina , Durrës

LAND ROVER FREELANDER 2

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 11:38 Makina , Durrës

Land Rover freelander 1999

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 15:54 Makina , Durrës

Land Rover Freelander dizel

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 13:49 Makina , Durrës

Land Rover Feelander

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 10:21 Makina , Durrës

Land rover Freelander U shit Flm merrjep.al

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Nën 18:51 Makina , Durrës

Land Rover Freelander dizel 1999

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 08:12 Makina , Durrës

Land Rover Freelander dizel 2000

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 18:53 Makina , Durrës

Land rover freelander

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Sht 15:18 Makina , Durrës

Land Rover Freelander

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 17:29 Makina , Durrës

Land Rover Freelander 2

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 16:01 Makina , Durrës

Shitet

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 23:24 Makina , Durrës

Shitet Rover 75 Benzin + Gas

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 10:06 Makina , Durrës

Shitet Rover 75 Automat Benzin+Gas

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 20:22 Makina , Durrës

Shitet

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 20:53 Makina , Durrës

Land Rover Freelander dizel

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 10:49 Makina , Durrës

Land rover freelander

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Land Rover Freelander | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione