Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

I - Makina Të gjitha në Durrës

Mercedes-Benz , 9157
VW Volkswagen , 4857
Ford , 3115
Audi , 2123
Opel , 1361
BMW , 1245
Fiat , 1086
Toyota , 868
Renault , 705
Peugeot , 504
Citroën , 444
Volvo , 389
Nissan , 375
Land Rover , 329
Smart , 306
Hyundai , 271
Seat , 254
Lancia , 148
Jeep , 147
Alfa Romeo , 134
Mitsubishi , 113
Chevrolet , 93
Mazda , 90
MINI , 90
Jaguar , 79
Škoda , 76
Chrysler , 68
Kia , 67
Porsche , 66
Honda , 62
Suzuki , 49
Rover , 39
Dodge , 27
Daihatsu , 21
Daewoo , 19
Ssangyong , 18
Saab , 16
Lincoln , 15
Dacia , 14
Acura , 13
Cadillac , 12
Hummer , 10
Infiniti , 10
Isuzu , 7
MG , 7
Piaggio , 6
GMC , 5
Maserati , 4
Aixam , 4
Alpina , 3
Bentley , 3
Lexus , 3
Artega , 2
UAZ , 2
Subaru , 2
Tata , 2
KTM , 2
Lotus , 1
Buick , 1
Ligier , 1
Bugatti , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe I,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj I Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:37
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

19 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:58
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Vw Passat - automat

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:47
Linku:
Makina , Durrës

��Shitet Audi A6 Viti 2013 2.0TFSI 8G��

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:37
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz ML 350 Diesel Panoramic

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:50
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Mercedes Benz E550 AMG 2010

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 16:05 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2.0 GAZ/Benzinë, Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:02 Makina , Durrës

‼️Benzin/Gaz Automatike

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:59 Makina , Durrës

Okazion!! Audi Q5 2.0TFSI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:59 Makina , Durrës

Shitet Bmw e92 3.0 nafte Automat.

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:56 Makina , Durrës

OKAZION!! EVO 2008 Avandgard

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:53 Makina , Durrës

Audi A5 Premium Plus Cabrio 2.0 TFSI Quattro 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:53 Makina , Durrës

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automat

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:47 Makina , Durrës

Bmw Seria 6 40i

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:47 Makina , Durrës

Volvo V50 1.6 naft

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Makina , Durrës

Caddy Life

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:47 Makina , Durrës

Audi A6 Quattro Premuim 2013

16 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Makina , Durrës

C klas 2012

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:47 Makina , Durrës

C klas 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:43 Makina , Durrës

Caddy Maxi

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Makina , Durrës

C klas w203

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:40 Makina , Durrës

GOLF 6 2.0 AUTOMAT R-Line

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:37 Makina , Durrës

Bmw X5 35D 2012 Super full

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.6 ���� 2010 Automat

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:37 Makina , Durrës

Daihatsu Terios 4x4 Manual 2007����

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 Makina , Durrës

Daihatsu Siorion S����Automat 4x4

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 Makina , Durrës

Volvo XC60 2.0T GAZ/Benzinë PRINS

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:29 Makina , Durrës

SHITET AUDI Q5

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 Makina , Durrës

SHITET R KLAS 320 NAFT

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 Makina , Durrës

E Class 300 Benzine pa taks lluksi

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 Makina , Durrës

Super Gjendje e Sapo Ardhur

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:18 Makina , Durrës

C class 220 Nafte sapoardhur

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 Makina , Durrës

Mercedes Cls 350Cdi Blueefficiency

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:09 Makina , Durrës

BMW F10 550 XI

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Makina , Durrës

Audi A3 1.4 tfsi. 2013 OKAZION 11500 euro ��������

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Makina , Durrës

BMW X1 Nafte 1.8

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Makina , Durrës

Opel antara

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 Makina , Durrës

WV Passat SE 2013 Automat

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:50 Makina , Durrës

Shitet Bmw F10 520 Nafte Super Ekonomike ✅

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Makina , Durrës

Mercedez-Benz

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:44 Makina , Durrës

GLK 220 4 Matic 2010. 9800 € I Diskutushem

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Makina , Durrës

Audi A8 Lungo

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Makina , Durrës

X5 2010 benzin OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 Makina , Durrës

Ford Fusion + 1.4 Naft

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:31 Makina , Durrës

C 220 Naft Automat

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 Makina , Durrës

bmw

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:28 Makina , Durrës

Peugeot 206

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:25 Makina , Durrës

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Makina , Durrës

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:19 Makina , Durrës

Hummer H2 6.2 SUT facelift 2010

39 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:16 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ W210

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:13 Makina , Durrës

TOYOTA AURIS AUTOMAT

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:09 Makina , Durrës

Shitet Jeep Compass benxin gaz 2011 6800€ okazion

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:04 Makina , Durrës

Makine touran

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:54 Makina , Durrës

❌okazion ❌ cls 2007

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj I | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione