Ford fusion | Durrës | Automjete | Makina

Ford , 505
Audi , 5
Opel , 4
Fiat , 3
Nissan , 2
Toyota , 2
BMW , 1
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Hyundai , 1
Renault , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fusion,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fusion Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:07 ,

Ml 270 Automatike Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:19 ,

Ford Fusion 1.6 Benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 ,

Okazion! Ford Fusion 1.4 Benzine+Gaz 2009, 133000Km

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:38 ,

Ford fusion 1.4 tdci fundi 2008

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:17 ,

Ford Fusion����AUTOMATIKE����2007 1.4 Bencin

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:06 ,

Ford Fusion Plus 1.4Nafte , Manuale

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:59 ,

Okazion 3290 € Ford fiesta 1.4 nafte 2008 titanium

3 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 ,

Ford Fusion,Me Dogane te Paguar

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:34 ,

OKAZION citroen c4 picasio 2009

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:11 Dyqani ,

FORD FUSION,,,AUTOMAT..BENZIN+GAZ,2008 nga ZVICRA

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 11:00 ,

Ford FUSION 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 14:25 ,

Ford Fusion 1.6

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 12:09 ,

Ford Fusion+ 1.4 naft..vit 2007..

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 10:06 ,

Mercedes Benz C220 AMG line nafte automat 2007

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 08:58 ,

Ford Fusion Automat 1.4 Naft 2007 Viti

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 08:57 ,

Ford Fusion okazionn

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 00:06 ,

Shitet Body Kit S class 2016 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 14:16 ,

Ford Fusion 1.4 Benzin Viti 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 11:35 ,

Ford fusion 1.6 nafte

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:05 ,

Ford fiesta 2010

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 19:35 ,

Shitet Body Kit S class 2016 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 19:22 ,

Autoradio FORD SONY MP3 + AUX

5 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 14:34 ,

Ford fusion 1.4 Benzin/Gaz 2012

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 19:14 ,

Ford fusion Okazion

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 11:05 ,

Ford fusion1.4 nafte

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 08:55 ,

Shitet Ford Fusion viti 2005 ne gjendje shume te mire

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 06:21 ,

�������� Ford Fusion Automatic��������

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 22:06 ,

❌❌OKAZION ❌❌ benzin gaz fabrike❌❌

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 14:53 ,

Ford fusion1.4 nafte

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:24 ,

Ford..fusion.1.4 naft mo.2010 .. km me liber..

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 11:02 ,

Shitet Toyota Yaris benzin gaz

2 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 09:20 ,

Shitet ose ndrohet super gjendje tel 0693039000

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 00:04 ,

‼️ Shitet Ford Fusion Okazionn‼️

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 22:44 ,

Bmw seria 1 2006 Manual Super Okazion

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 10:43 ,

Okazion ford fuzion gaz benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 10:22 ,

Ford Fusion

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 18:54 ,

Ford Fusion 1.4 Nafte 2007

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 12:34 ,

FORD FUSION PLUS

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 10:51 ,

��CADDY 1.2 BENZIN 2017 88.000KM

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Pri 08:32 ,

shitet

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 21:13 ,

opel

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 18:03 ,

shitett

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 12:13 ,

Shitet

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 08:54 ,

Ford fusion

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 16:13 ,

Ford C Max 2009

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 11:58 ,

Ford fusion1.4 nafte

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 11:46 ,

Shitet polo 2500 euro�� benxin-gaz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 10:34 ,

Ford fusion

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 18:28 ,

Shes Ford FUSION viti 2009 1.4 naft

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fusion | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione