Ford Ka | Durrës | Automjete | Makina

Ford , 682
BMW , 9
Audi , 7
Toyota , 5
Fiat , 5
Nissan , 3
Mazda , 2
Opel , 2
Peugeot , 2
Volvo , 2
Smart , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford Ka,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford Ka Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:28 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:28 ,

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 2007 192.000 KM ORIGJINALE����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 ,

Ford Fusion,Me Dogane te Paguar

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:03 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:46 ,

Mercedes Evo E300 Benzine Super Gjendje❌Okazion!!

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 ,

Mercedes E350 Benzine Sapo Ardhur ❌OKAZION❌

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

FORD FOKUS 2007 NE SUPER GJENDJE

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:45 ,

Shitet fiat panda 1.2 automat super ekonomic

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:41 ,

��BMW E90 1.8��BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet��

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:38 ,

OKAZION ( per kesh ) C 280 Benzin

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 ,

Shitet + ndrrim

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:57 ,

Ford fiesta 1.4 diesel

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:38 ,

Ford Ka 1.2 benzine, 2010, manual, klima 96000km

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 20:20 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:15 ,

SHITET Ford Fiesta 1.4 TDCI -10 SUPER GJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:46 ,

OKAZIOOOON SHITET FORD FIESTA 1.4 GAZ(FABRIKE) BENZIN

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:30 ,

VW GOLF 6 GTI 2011 OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:12 ,

Mazda 2 1.4 benzine ���� Automat-2007

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:11 ,

Bmw 525 D Automat ��Facelift ���� 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:11 ,

Mazda 2 -Automat- 1.4 benzine ����2007

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:36 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 11:38 ,

Okazion Ford Focus benzin dhe gaz 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:06 ,

Mercedes Benz C220 AMG line nafte automat 2007

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:06 ,

Okazion 3290 € Ford fiesta 1.4 nafte 2008 titanium

3 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:33 ,

Ford focus

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:33 ,

Ford focus

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:04 ,

ford focus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:04 ,

ford focus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:04 ,

ford focus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:04 ,

ford focus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:04 ,

ford focus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:04 ,

ford focus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:04 ,

ford focus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:04 ,

ford focus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 19:30 ,

Ford Torneo Connect Viti 2008 1+1

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 19:05 ,

Ford titanium panoram!!!!! 0683947347

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 18:55 ,

Ford Fokus.1.6.Naft viti.2007.Cmimi,2600.€

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 15:33 ,

Chevrolet benzin+gaz cmimi i diskutushem

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 11:32 ,

ford fusion

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Pri 11:16 ,

Ford fusion 1.4 tdci fundi 2008

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 21:38 ,

Shitet Ford Focus Tddi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:52 ,

Ford focus viti 2009

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 16:07 ,

Ford Fuzion me Dogane

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 15:58 ,

mercedes benz c220 esprit super gjendje!

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 15:07 ,

Audi A6 2.4 Benzin-Gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford Ka | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione