Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Dodge

Avenger , 19
Caliber , 134
Challenger , 14
Charger , 24
Dakota , 3
Durango , 4
Hornet , 1
Journey , 28
Magnum , 1
Nitro , 43
RAM , 20

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Dodge | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 11:43 ,

Foristrafe Dodge nafte

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 02:55 ,

Super Okazion Dodge caliber 1.8 benzin—gaz

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 12:28 ,

Okazion

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 15:17 ,

Dodge

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 21:38 ,

Super makine

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Dhj 23:39 ,

Shitet Dodge caliber 5300 euro

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 13:00 ,

Dodge RAM

17 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Nën 19:30 ,

DODGE AVENGER 3.5 V6

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 21:42 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 15:06 ,

Dodge motorr 2000

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 20:07 ,

DAF

7 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
29 Sht 21:28 ,

dodge dorango

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 01:14 ,

E ardhur NGA italia

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 14:41 ,

Dodge nitro fulll

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 13:46 ,

OKAZION DODGE CALIBER 2009 BENZIN + GAZ 7.000 EURO

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Korr 12:09 ,

Dodge calibet 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 01:55 ,

Shitet ose nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 19:10 ,

Dodge Caliber

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 00:58 ,

shitet dodge caliber

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 23:16 ,

shitet dodge caliber

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 14:52 ,

Dodge Caliber 2008

5 300 EUR

09 Maj 14:48 ,

Dodge Caliber 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 00:57 ,

DODGE NITRO

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 15:19 ,

dodge

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 20:02 ,

2012 DODGE CHARGER SE

15 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 11:57 ,

2015 DODGE CHARGER SE

22 855 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Pri 11:49 ,

2016 DODGE CHALLENGER SXT

23 879 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Pri 10:57 ,

Dodge

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 19:04 ,

dodge

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 10:22 ,

Dodge Caliber

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 19:45 ,

Dodge Caliber 2.0 Nafte Okazion

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 19:00 ,

Okazionnn Dodge sport Full Options

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Shk 20:32 ,

Dodge viti 2006 motor 2.0 nafte

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 08:05 ,

Shitet km kompjuter

50 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Jan 19:16 ,

Iveko

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 12:27 ,

Okazion

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 10:27 ,

Okazion Dodge Avenger

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Dhj 23:42 ,

Dodge Caliber dizel

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Dhj 16:13 ,

Dodge Caliber dizel

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 10:08 ,

Okazion Dodge Avenger

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 21:30 ,

Okazion .

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 21:22 ,

Okazion Dodge Avenger benzin+gaz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Dhj 11:44 ,

OKAZION--SHITET OSE NDERROHET

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Dhj 11:25 ,

OKAZIONN..SHITET OSE NDERROHET

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 23:11 ,

OKAZIONN - Shitet ose Nderrohet.

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Tet 17:11 ,

Dodge Caliber dizel -08

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Gush 10:17 ,

Dodge Charger -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 18:03 ,

U shit flm merrjep Dodge Caliber -08

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 18:25 ,

Dodge Caliber 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Pri 11:37 ,

Shitet Dodge Charger Hemi R/T

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Dodge | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione