Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Dodge

Avenger , 19
Caliber , 134
Challenger , 14
Charger , 25
Dakota , 3
Durango , 4
Hornet , 1
Journey , 28
Magnum , 1
Nitro , 43
RAM , 21

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Dodge | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Jan 13:44 ,

Mercedes - Benz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 16:29 ,

Dodge Nitro 2008

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 15:08 ,

Shitet dodge caliber 2.0

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 13:03 ,

⚠️OKAZION⚠️

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Dhj 14:32 ,

Shitet makine Dodge Caliber

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 18:21 ,

2012 Dodge Charger 3.6 SXT

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 07:39 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 13:36 ,

Shitet Dodge caliber

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 13:58 ,

Dodge

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Nën 09:38 ,

Dodge

4 500 EUR

25 Nën 17:09 ,

Dodge caliber 2.0 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 18:48 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 19:25 ,

DODGE CALIBER

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 06:30 ,

Dodge Caliber

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 19:53 ,

Dodge Caliber AUTOMAT 2007 GAZ~BENZINE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 22:12 ,

Shitet makine Dodge Caliber

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 15:58 ,

Shitet ose nderrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Tet 15:38 ,

Dodge Ran

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 09:29 Dyqani ,

SHITJE MAKINE

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Tet 03:27 ,

dodge caliber SXT 2.0L benzin+ gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 08:50 ,

Dodge 2009 naft 2000

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 08:25 ,

shitet okazion

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 18:49 ,

Dodge

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 08:31 ,

Shitet makine Dodge Caliber

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 00:31 ,

Dodge stratus 2.4L 4 ps

3 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Sht 00:11 ,

Dodge stratus 2.4L 4 ps

3 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Sht 21:14 ,

Nderrohet me cady

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 13:05 ,

Shitet Okazion Dodge Caliber

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 08:45 ,

Okazion Shitet-Ndrrohet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 22:42 ,

Dodge ram

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Gush 14:12 ,

DODGE 2.0 Benzine-Gas

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Gush 23:14 ,

Dodge Charger 3.6L V6

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Gush 22:04 ,

Dodge Chrysler

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 10:54 ,

Dodge Charger R/T

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Gush 10:06 ,

makina me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 10:05 ,

Doge craisel 2.0 naft 2008

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Korr 15:26 ,

Ne shitje

54 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 16:23 ,

Shitet dodge journey

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 22:49 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 20:05 ,

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Qer 21:38 ,

okazion dodge caliber

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 22:51 ,

shitet makina dodge

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Qer 12:45 ,

Dodge 5.7 Benzin/Gaz shitet ose ndrohet

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Qer 22:28 ,

Shitet dodge 5.7Benzin/Gaz

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Qer 02:06 ,

Shitet / Ndrrohet me vetur + nga ana juaj

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Qer 14:24 ,

Shitet OKAZION��

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 15:36 ,

Dodge ram1500

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 08:21 ,

Shitet-Ndrrohet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 08:11 ,

DODGE CALIBER 2.0 NAFTE 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 21:39 ,

Dodge caliber

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Dodge | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione