Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiranë | Automjete | Makina | Dodge

Avenger , 13
Caliber , 47
Charger , 15
Hornet , 1
Journey , 16
Magnum , 1
Nitro , 8
RAM , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Dodge | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:52 ,

Shitet: Dodge charger sx-t 2012

1 234 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:15 ,

DODGE NITRO-08 BENZINE 3.7L MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:53 ,

Shitet Dodge charger Sx 2012

1 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 07:28 ,

OKAZION SHITET

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 23:23 ,

Dodge Caravan 2011

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 20:26 ,

OKAZION !!!Dodge 2.4 B/G Automat

4 190 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Korr 14:11 ,

Makina me Qera !!

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Korr 23:54 ,

Dodge

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 23:54 ,

Dodge Caliber 2.0 Disel 2009 Manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 15:52 ,

Okazion dodge caliber 2.0 crd

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 14:12 ,

Shitet Dodge Caliber , 2.0 Benzine , 4 000 euro

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 07:48 ,

Dodge Journey (ATP)

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Maj 07:47 ,

Dodge Journey (ATP) 2.0 Nafte

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 21:23 ,

Dodge Journey (ATP)

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 22:23 ,

Dodge Jorney 2.0 crd

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 22:35 ,

Shitet nderrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 20:03 ,

Okazion Dodge Journey 2.0 manual

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 09:16 Dyqani ,

Shitet Dodge Challenger

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Shk 11:36 ,

DODGE CALIBER 2.0 NAFT 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 17:27 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 16:11 ,

Dodge nitro

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 16:29 ,

Dodge Nitro 2008

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 17:09 ,

Dodge caliber 2.0 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 19:53 ,

Dodge Caliber AUTOMAT 2007 GAZ~BENZINE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 03:27 ,

dodge caliber SXT 2.0L benzin+ gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 14:12 ,

DODGE 2.0 Benzine-Gas

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Gush 23:14 ,

Dodge Charger 3.6L V6

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Gush 10:54 ,

Dodge Charger R/T

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 16:23 ,

Shitet dodge journey

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:24 ,

Shitet OKAZION��

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 21:39 ,

Dodge caliber

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 00:15 ,

Dodge Caliber

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 17:30 ,

Shitet dodge caliber

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 21:37 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 07:10 ,

Okazion Shitet-Ndrrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 20:08 ,

DODGE NITRO 2.8 CRD

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 22:46 ,

Dodge

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 19:24 ,

Dodge Ram 1500

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Shk 21:30 ,

Shitet makin familjare, Amerikane

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 12:19 ,

Shitet makin familjare

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 10:07 ,

Shitet dodge caravan 3000 benzine viti 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 13:39 ,

Shitet makina

5 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 17:44 ,

Dodge Journey ATP

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 13:52 ,

Shitet ose ndrohet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 11:36 ,

Okazion Dodge Caliber 2009 nafte

4 609 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Dhj 06:35 ,

Dodge Caliber 2010 2.0 Naftë

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 08:30 ,

DODGE JOURNEY

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 12:02 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 13:07 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Dodge | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione