Durrës | Automjete | Makina | Dodge

Caliber , 22
Charger , 1
Durango , 3
Journey , 3
Nitro , 11
RAM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Dodge | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Qer 22:28 ,

Shitet dodge 5.7Benzin/Gaz

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Qer 20:33 ,

Okazjon..Dodge 2.0 nafte vitit 2010 kamje Atomat

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 02:06 ,

Shitet / Ndrrohet me vetur + nga ana juaj

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Qer 11:03 ,

Doge craisel 2.0 naft 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 08:21 ,

Shitet-Ndrrohet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 08:11 ,

DODGE CALIBER 2.0 NAFTE 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 18:51 ,

Okazion Shitet-Ndrrohet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 12:30 ,

dodge caliber 2.0 naft okazion per pak dit

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 20:34 ,

Shitet Dodge 2.0 nafte viti 2010 automat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 21:20 ,

Dodge Caliber 2.0 naft 2008.

3 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 08:42 ,

Okazion Shitet-Ndrrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 09:27 ,

Gipse

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 07:36 ,

Okazion Shitet-Ndrrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 14:17 ,

Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 08:37 ,

Okazion Shitet-Ndrrohet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 21:29 ,

Dodge Durango

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Mar 08:18 ,

DODGE CALIBER 2.0 NAFTE 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 15:30 ,

shitet ose nderrohet me makin benzin gaz

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 20:54 ,

DOGE CALIBER

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 16:40 ,

U SHIT Flm merrjep.al

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 14:09 ,

OKAZION DODGE CALIBER 2.0 CRD

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 20:00 ,

DOGE CALIBER

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 01:41 ,

Rruga stef kaculini

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Shk 21:28 ,

Dodge OKAZION!!!!!!!!!!!!!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Shk 15:22 ,

Dodge Nitro 2.8 nafte

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Tet 10:49 ,

Makine Dodge Caliber crd nafte 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Gush 10:43 ,

Dodge benzin+gaz

2 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 16:46 ,

Okazion Shitet Dodge Caliber 1.8 Gaz

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 14:30 ,

Dodge callenger 5.7 hemi

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Shk 13:17 ,

shitet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 21:57 ,

Dodge Nitro 2.8

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 19:32 ,

Shitet OKAZIONN DODGE CHALLENGER!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 20:06 ,

Shitet dodge caliber-07

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 08:07 ,

Shitet per arsyje FAMILJARE

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 23:02 ,

Dodge challanger 392 hemi

26 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Maj 20:32 ,

Dodge ne gjendje te shkelqyer okazion

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 14:13 ,

Shitet dodge ne gjendje te shkelqyer

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 16:44 ,

ocassione shitet makina dr gaz+benxin 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 17:00 ,

Dodge Journey 2.0 Diesel

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 16:24 ,

Dodge Caliber 2008

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 12:28 ,

Okazion

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 15:17 ,

Dodge

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 14:41 ,

Dodge nitro fulll

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 00:57 ,

DODGE NITRO

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 15:19 ,

dodge

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 10:57 ,

Dodge

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 19:04 ,

dodge

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 11:14 ,

Dodge Caliber 2.0 dizel -08

5 001 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Dodge | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione