Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dodge Caliber ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftime per Dodge Caliber ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Dodge Caliber ne shitje apo modele tjera si: Avenger, Charger, Challenger, Demon, Durango, Hornet, Journey, Magnum, Neon, RAM, Stealth dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit per Dodge ne shitje.


Blej apo shit Dodge ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe gjej bleresit e interesuar.Sot 14:08 Dyqani ,

Godge CALIBER 2.0 Benzin+gaz AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:13 ,

Dodge Caliber 2.0 nafte, 2008, Manual 6+1 marsha, Klima,

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:46 ,

Dodge Calibra SXT

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 12:39 ,

Foristrada 4x4 vw dodge 1.9 naft 08.top dogan.full

3 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 22:35 ,

Shitet nderrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 20:27 ,

dodge

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 11:36 ,

DODGE CALIBER 2.0 NAFT 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 17:27 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 20:06 ,

Shes dodge caliber

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 16:53 ,

DODGE Caliber 2.0 CRD

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Jan 15:08 ,

Shitet dodge caliber 2.0

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 14:32 ,

Shitet makine Dodge Caliber

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 07:39 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 13:36 ,

Shitet Dodge caliber

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 13:58 ,

Dodge

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Nën 09:38 ,

Dodge

4 500 EUR

25 Nën 17:09 ,

Dodge caliber 2.0 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 19:25 ,

DODGE CALIBER

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 06:30 ,

Dodge Caliber

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 19:53 ,

Dodge Caliber AUTOMAT 2007 GAZ~BENZINE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 22:12 ,

Shitet makine Dodge Caliber

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 03:27 ,

dodge caliber SXT 2.0L benzin+ gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 08:25 ,

shitet okazion

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 07:07 ,

PJES PER DODGE CALIBER 2.0 CRD 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Sht 18:49 ,

Dodge

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 08:31 ,

Shitet makine Dodge Caliber

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 21:14 ,

Nderrohet me cady

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 13:05 ,

Shitet Okazion Dodge Caliber

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 14:12 ,

DODGE 2.0 Benzine-Gas

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Korr 22:49 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 21:38 ,

okazion dodge caliber

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 14:24 ,

Shitet OKAZION��

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 08:11 ,

DODGE CALIBER 2.0 NAFTE 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 21:39 ,

Dodge caliber

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 00:15 ,

Dodge Caliber

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:30 ,

dodge caliber 2.0 naft okazion per pak dit

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 21:20 ,

Dodge Caliber 2.0 naft 2008.

3 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 17:30 ,

Shitet dodge caliber

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 17:33 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 08:18 ,

DODGE CALIBER 2.0 NAFTE 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 13:39 ,

Shitet makina

5 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 01:04 ,

Dodge

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 17:08 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 07:59 ,

Makima esht ne super gjendhe dhe shum e shpeit

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 13:52 ,

Shitet ose ndrohet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 23:02 ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

4 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Jan 18:05 ,

Dodge Caliber

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kerkuar per Dodge Caliber ne Shitje? MerrJep.al eshte platforma e duhur per ju. Gjej oferta per Dodge Caliber ne Shitje.


Gjej Dodge Caliber ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferta per Dodge Caliber ne shitje. Shiko njoftimet per Dodge nga modelet e ndryshme si: Avenger, Charger, Challenger, Demon, Durango, Hornet, Journey, Magnum, Neon, RAM, Stealth dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit per Dodge ne shitje. Kerko njoftime per Bentley dhe gjej Dodge Caliber ne shitje ne GJithe SHqiperin.


Shit Dodge Caliber ne MerrJep.al


Keni Dodge Caliber qe deshironi te shisni? Krijoni njoftime shpejt dhe lehte dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve ne MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione