Okazion | Dibër | Automjete | Makina

Opel , 14
Ford , 14
Audi , 13
Fiat , 10
BMW , 7
Renault , 5
Nissan , 4
Citroën , 2
Toyota , 1
MINI , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Talbot , 1
Peugeot , 1
Smart , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori Makina,ose vendndodhje Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Të gjitha | Makina | Dibër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:59 ,

Okazion BMW X5 Panoramik

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:07 ,

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:18 ,

Okazion

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 13:09 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 18:25 ,

G-Class OKAZION!!!!!!

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 11:57 ,

U shit flm

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 17:46 ,

Bmw

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 16:36 ,

Okazion Mercede Benz

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 16:11 ,

Audi A6- Allroad okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 16:44 ,

Golf 5 Okazion!!!

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 16:49 ,

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 14:12 ,

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 18:30 ,

Mini

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 04:35 ,

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 04:35 ,

Audi a6

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 04:35 ,

Shitet Audi A6

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 18:11 ,

Audi A6

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 16:33 ,

OKAZION GOLF 5 2008 1.9 Manual

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 15:00 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 15:49 ,

Touran 2006 OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 19:20 ,

Sharan.1.9 tdi

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 13:13 ,

Shitet Touran 1.9

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:02 ,

Fiat bravo 1.9

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 23:28 ,

Benz E270 CDI Okazion❌‼️

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 17:07 ,

Okazion

11 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 12:52 ,

Okazion per pak dite

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 15:06 ,

Shitet makina okazion

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Jan 17:41 ,

Ford transit

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 15:58 ,

Mercedes benc

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 13:57 ,

shitet okazion

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Jan 11:01 ,

Shes ndrrim

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 09:52 ,

OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 17:35 ,

BMW M3 Okazion

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 16:02 ,

Okazion

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 01:21 ,

Okazion

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 20:57 ,

Shes

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 12:48 ,

Shitet okazion

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 09:17 ,

Okazion

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 13:34 ,

"OKAZION" Shitet Mitsubishi pajero 2.8 turbo

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Nën 11:46 ,

Nisan navara 2008

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 15:35 ,

Ml 270 okazion

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 19:36 ,

Okazion per. 1 javr

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 13:45 ,

Fiat doblo 1.9

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 09:33 ,

Shitet okazion

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 20:37 ,

Benc c200 motorr evo OKAZIOOOON����

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 22:36 ,

Okazion

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 17:25 ,

Okazion

2 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 14:18 ,

OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Të gjitha | Makina | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione