Golf 5 | Dibër | Automjete | Makina

TVR , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori Makina,ose vendndodhje Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Të gjitha | Makina | Dibër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Pri 16:44 ,

Golf 5 Okazion!!!

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 21:25 ,

Golf 5 1.9 naft

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 22:13 ,

Golf 5 1.9 naft

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 11:47 ,

Golf 5 1.9 naft

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 00:09 ,

Golf 5 1.9 naft

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:53 ,

Golf GTI 5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:57 ,

Golf 5 Gti

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 16:33 ,

OKAZION GOLF 5 2008 1.9 Manual

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 19:01 ,

U SHIT FLM��

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:46 ,

Golf V 1.9 tdi GTi

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 05:29 ,

Shitet&ndrohet golf 5 1.9 me dogan 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 11:28 ,

Shitet&ndrohet golf 5 1.9 me dogan 2006

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 10:48 ,

☑️Shitet Golf 5 kambio Automat I 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 11:08 ,

Shitet Golf 5 1.9 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 08:47 ,

Shitet&ndrohet golf 5 1.9 me dogan 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 21:17 ,

Shitet&ndrohet golf 5 1.9 naft me dogan 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 16:20 ,

Golf 4 1.9 T(DI) shitet ose nderrohet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 12:48 ,

Shitet okazion

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 21:36 ,

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 10:42 ,

Golf-5 Benzin-Gas

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 00:56 ,

VW Golf-5 1.9 TDI

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 12:28 ,

golf 5 automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 14:55 ,

Golf 5 2.0 GTD

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 11:37 ,

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 20:25 ,

Shitet golf 5

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 10:42 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 08:14 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 10:16 ,

golf 5

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 17:03 ,

GOLF 5 2.0 Manual

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 18:26 ,

VW Golf 5 -09

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 21:15 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 21:32 ,

SHITET GOLF 5

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 00:50 ,

golf 5

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:22 ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 21:18 ,

VW Golf dizel -07

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 14:38 ,

Golf 5 look gti

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 17:13 ,

OKAZIOOON A CLASS

1 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 12:43 ,

VW Golf V -04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 21:35 ,

Shitet Golf 5 4 motion

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 21:34 ,

Golf 5 ne gjendje shum te mire

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 05:23 ,

Audi A4

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 16:46 ,

Golf 4 2001

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 09:07 ,

Golf 5 okazion !!!

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 16:12 ,

VW Golf 5 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 20:18 ,

VW Golf 5 dizel

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 08:23 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 00:28 ,

Shitet WV Golf 5 (1.9 TDI)

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 20:40 ,

Shitet Golf 5 për arsye mosperdorimi 5100€

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 23:32 ,

Golf 4 1.9 tdi

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Sht 22:59 ,

VW Golf 5 dizel

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Të gjitha | Makina | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione