Golf 4 | Dibër | Automjete | Makina

Opel , 1
TVR , 1
Seat , 1
Ford , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Makina,ose vendndodhje Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Makina | Dibër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Maj 13:37 ,

❌Vw golf 4 TDI ( DI ) me tkuqe Ocazion❌

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:02 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 22:12 ,

Auto Hysa pjes kmbimi per sharan golf 4 pezho 206 Mercedes 1

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 10:26 ,

GOLF 4 1.9 T(DI) viti 2001(shitet ndërrohet)

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 18:41 ,

Shitet golf 4 viti 2000 motor 1.9

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 15:57 ,

Golf 4 4X4

2 700 EUR

23 Mar 23:07 ,

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 19:44 ,

Shitet golf 4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Shk 13:22 ,

Shitet golf 4

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 20:57 ,

Shitet golf 4

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 21:20 ,

golf 4

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 16:20 ,

Golf 4 1.9 T(DI) shitet ose nderrohet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 18:45 ,

Shitet golf 4 4motion ne gjendje te mirr

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 11:49 ,

Golf 4

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 17:02 ,

Golf 4 me letra te sapoprera

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 12:00 ,

VW Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 15:18 ,

golf 4

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 22:28 ,

VW Golf

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 07:45 ,

Shitet golf 4 cmim i diskutueshem

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 10:42 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 08:14 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 11:24 ,

Shitet golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:53 ,

shitet golf 4

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 19:53 ,

golf 4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 20:27 ,

golf4

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 20:11 ,

Golf IV I diskutueshem

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 12:16 ,

Golf 4 1.9 super gjendje

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 18:26 ,

VW Golf 5 -09

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 08:40 ,

VW Golf 4 benzin

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 18:05 ,

golf 4

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 00:50 ,

golf 5

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 22:12 ,

VW Golf 4 benzin

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Maj 16:22 ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 16:01 ,

VW Golf 4 dizel

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 21:13 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 18:55 ,

VW Golf 4 dizel

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 09:19 ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 10:44 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 15:04 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 21:35 ,

Shitet Golf 5 4 motion

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 05:23 ,

Audi A4

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 17:21 ,

Golf 4 1.9 TDI viti 2003 2500 euro diskutueshem

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 16:46 ,

Golf 4 2001

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 15:02 ,

GOLF 4

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 18:05 ,

VW Golf 4 dizel

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 17:19 ,

VW Golf 4 benzin+gaz

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 10:50 ,

Golf 4

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 21:12 ,

VW Golf 4 dizel

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 09:45 ,

emin

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 21:39 ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Makina | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 4 në kategorinë All Category
  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 4 në kategorinë Automjete
  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 4 në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione