Ford | Dibër | Automjete | Makina

Ford , 179
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford,kategori Makina,ose vendndodhje Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford Të gjitha | Makina | Dibër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:09 ,

Ford -Fiesta

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:30 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 22:10 ,

Ford fiesta 1.4 benzin gaz

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 16:32 ,

��Ford Galaxy 6+1����

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 13:38 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 13:17 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 21:28 ,

Ford galaxy��

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Maj 09:57 ,

Shitet ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 02:01 ,

shitet ford fiesta

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 21:06 ,

Shitet:ford c max

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 10:38 ,

ford galaxy

18 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Mar 22:05 ,

ford galaxy

18 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Mar 14:18 ,

Shitet Ford

18 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Mar 20:49 ,

Ford galaxy shum ne gjendje te mire

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 21:18 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 21:48 ,

Ford focus

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 09:27 ,

Ford fjesta

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 18:49 ,

Ford fusion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 00:31 ,

Shitet e ndrohet sharan super 4+1 letra 31 12 2022

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 16:17 ,

ford

3 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 17:41 ,

Ford transit

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 19:20 ,

Ford

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 10:40 ,

Shitet makina

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 15:25 ,

ford fiesta

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 19:22 ,

Ford Fiesta 1.4 Tdci

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 21:56 ,

Shitet Ford Focus 2009 1.6 nafte manual

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 23:34 ,

Shitet Ford Fiesta 1.5 nafte 2015 Okazionn!!

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Dhj 16:20 ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 14:18 ,

ford c max 1.6 tdci 2007

3 200 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 16:51 ,

Ford galaxsy

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 15:30 ,

Ford

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 10:56 ,

Ford Fuzion 1.6 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 14:08 ,

U shit flm

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 14:29 ,

Ford Fiesta benzin

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 09:53 ,

Ford Fiesta

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 14:17 ,

Ford fiesta

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 14:39 ,

Shitet

2 500 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 19:34 ,

ford fusion 1.4 nafte

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 22:03 ,

Ford focus

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 17:07 ,

ford focus2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 23:48 ,

ford focus 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 15:39 ,

Ford Galaxy (Sharon)

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Korr 11:38 ,

Shes ford fiesta

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Korr 11:17 ,

Ford fiesta

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 12:43 ,

Ford fokus

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 20:11 ,

Shitet ose nderrohet me makine me te vogel

250 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 16:09 ,

Ford tranzit

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 17:42 ,

FORD FOCUS 2001

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Të gjitha | Makina | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione