Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Daihatsu Të gjitha në Tiranë

Applause , 3
Charade , 1
Charmant , 3
Copen , 2
Cuore , 3
Hijet , 16
MATERIA , 9
Move , 3
Sirion , 28
Terios , 67
YRV , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Daihatsu | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:01 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 07:59 Makina , Tiranë

Shitet me dogane te paguar 0673422422

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Sht 23:09 Makina , Tiranë

Daihatsu

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 08:13 Makina , Tiranë

Daihatsu Terios 4x4 Benzine Automatik Klima Viti 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 14:51 Makina , Tiranë

Shitet super mjet Daihatsu Hijet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 22:06 Makina , Tiranë

OKAZJON

3 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 20:04 Makina , Tiranë

Shitet daihatsu hijet okazion 4000

4 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:37 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMAT 4X4 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 19:59 Makina , Tiranë

dajhatsu sirion

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 22:41 Makina , Tiranë

Daihatsu Terios 1.3 benzine 4x4

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 10:08 Makina , Tiranë

Shitet makina ne gjendje perfekte Benzin gaz OKAZION 5500€

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 17:48 Makina , Tiranë

Diahtst 1.5 b+g automat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Pri 17:13 Makina , Tiranë

2007 Daihatsu materia Automat

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 11:30 Makina , Tiranë

OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 08:00 Makina , Tiranë

Shitet makina Daitsu 4x4 automat super gjendje ...

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 08:30 Makina , Tiranë

Makina me qera

50 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Nën 16:21 Makina , Tiranë

SATURN AUTOMATIKE Viti 2006,2.2 benzine gas,model amerikan

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Tet 11:44 Makina , Tiranë

4x4

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 20:24 Makina , Tiranë

Valice universale

100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Gush 11:38 Makina , Tiranë

Daihatsu

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 09:22 Makina , Tiranë

Daihatsu Terios

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 19:50 Makina , Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 15:25 Makina , Tiranë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 11:01 Makina , Tiranë

Shitet

5 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:09 Makina , Tiranë

Daihatsu Hijet ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 10:51 Makina , Tiranë

1.3BezinGaz Automatike 4x4❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 10:54 Makina , Tiranë

Okazion Daihatsu Hijet

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 10:45 Makina , Tiranë

Daihatsu hijet

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Shk 19:14 Makina , Tiranë

Daihatsu

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 15:02 Makina , Tiranë

1.3 b-gaz 4x4 Automatike❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 20:14 Makina , Tiranë

B-Gaz 1.3 4X4 ❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 10:46 Makina , Tiranë

B-Gaz Automatike❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 20:12 Makina , Tiranë

1.3B-Gaz Automatike❌

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 11:18 Makina , Tiranë

Daihatsu materia 2700 eu

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 22:02 Makina , Tiranë

1.3 B-Gaz 4x4 Autoamtike❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 12:17 Makina , Tiranë

1.3 B-Gaz Automat 4x4❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 11:41 Makina , Tiranë

1.3B-Gaz Automatike❌4X4

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 12:07 Makina , Tiranë

1.3B-Gaz Automatike 4x4❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 12:53 Makina , Tiranë

1.3 Bezin Gaz Automatike❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 11:01 Makina , Tiranë

1.3B-Gaz Automatike❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 09:53 Makina , Tiranë

1.3B-Gaz Automatike 4x4❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 14:15 Makina , Tiranë

1.3B-Gaz❌Automatike

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 15:44 Makina , Tiranë

4x4❌Automatike

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 10:09 Makina , Tiranë

1.3B-Gaz Automat❌

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 15:43 Makina , Tiranë

B-Gaz Automatike❌4x4

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 15:30 Makina , Tiranë

4x4 Automat❌

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 11:39 Makina , Tiranë

1.3B-Gaz Automatike❌4x4

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 11:38 Makina , Tiranë

1.3 B-Gaz Automatike❌4x4

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 22:25 Makina , Tiranë

1.3 Bezin Gaz Automat ❌4x4

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 15:20 Makina , Tiranë

1.3 Bezin Gaz Automat❌

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Daihatsu | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione