Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daihatsu | Terios

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Daihatsu Terios | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:19 Dyqani ,

Daihatsu Terios 1.5 benzin Automatic (Zvicra)

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:05 ,

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOAMT(zvicra)

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:09 ,

Daihatsu Terios

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 12:07 ,

Daihatsu Terios 1.5 Benzin+Gaz

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 17:48 ,

Daihatsu Terios 1.5 Benzin+Gaz

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 19:34 ,

Daihasu 4x4 motor 1.3 bezin gaz super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 23:56 ,

Shitet daihatsu terios

5 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 19:51 ,

Dihatsu Terios

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 10:51 ,

1.3BezinGaz Automatike 4x4❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 13:56 ,

Daihatsu Terios

123 456 789 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 15:02 ,

1.3 b-gaz 4x4 Automatike❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 20:14 ,

B-Gaz 1.3 4X4 ❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 10:46 ,

B-Gaz Automatike❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 20:12 ,

1.3B-Gaz Automatike❌

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 22:02 ,

1.3 B-Gaz 4x4 Autoamtike❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 12:17 ,

1.3 B-Gaz Automat 4x4❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 11:41 ,

1.3B-Gaz Automatike❌4X4

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 12:07 ,

1.3B-Gaz Automatike 4x4❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 12:53 ,

1.3 Bezin Gaz Automatike❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 11:01 ,

1.3B-Gaz Automatike❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 09:53 ,

1.3B-Gaz Automatike 4x4❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 14:15 ,

1.3B-Gaz❌Automatike

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 15:44 ,

4x4❌Automatike

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 10:09 ,

1.3B-Gaz Automat❌

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 15:43 ,

B-Gaz Automatike❌4x4

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 15:30 ,

4x4 Automat❌

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 11:39 ,

1.3B-Gaz Automatike❌4x4

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 11:38 ,

1.3 B-Gaz Automatike❌4x4

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 22:25 ,

1.3 Bezin Gaz Automat ❌4x4

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 15:20 ,

1.3 Bezin Gaz Automat❌

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 11:33 ,

1.3 B-Gaz ❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 19:40 ,

Automat B-Gaz 1.3 ❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 16:35 ,

1.3 Bezin Gaz ❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 13:04 ,

1.3 Bezin Gaz Automat❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 12:34 ,

1.3 Bezin Gaz Automat❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 11:38 ,

1.3 Bezin Gaz Automat❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 11:38 ,

1.3 Bezin Gaz Automat❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 11:38 ,

1.3 Benzin Gaz Automatike❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 23:43 ,

4x4❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 23:43 ,

1.3 Bezin Gaz Automat ❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 16:36 ,

1.3 Benzin Gaz 4x4 Automat❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 11:15 ,

1.3 Bezin Gaz 4x4❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 11:02 ,

4x4 1.3 benzin gaz❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 19:21 ,

1.3 Bezin Gaz Automat 4x4❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 12:20 ,

1.3 Bezin Gaz 4x4❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 10:58 ,

4x4 Automat 1.3B-Gaz❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 10:57 ,

1.3 Bezin Gaz Automatike❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 09:36 ,

Automat 1.3 Bezin Gaz❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 09:36 ,

1.3 Benzin Gaz❌

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Daihatsu Terios | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione