Tiranë | Automjete | Makina | Daewoo

Espero , 3
Evanda , 1
Kalos , 12
Korando , 4
Lanos , 37
Matiz , 80
Musso , 1
Nexia , 1
Nubira , 5
Tacuma , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Daewoo | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Maj 21:37 ,

Tirane

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Maj 21:37 ,

Tirane

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Maj 21:37 ,

Tirane

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Maj 21:37 ,

Tirane

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Maj 18:30 ,

Tirane

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Maj 18:17 ,

Tirane

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Pri 11:27 ,

Shitet Daewoo matiz

260 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Pri 12:31 ,

Gaz benzin

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 12:05 ,

Gaz benzin shitet

1 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 17:28 ,

Gaz benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 15:37 ,

Gaz benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 19:05 ,

Gaz benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 18:30 ,

Gaz benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 21:13 ,

Gaz benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 13:39 ,

Gaz benizn

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 20:25 ,

Gaz benzin shitet

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 19:41 ,

Gaz benizn shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 11:59 ,

Daewoo lanos gaz benzin

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 14:49 ,

Shitet gaz benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 11:28 ,

Daewo lanos

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 17:16 ,

Shitet gaz benzin

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 19:49 ,

shitet okazion

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Dhj 14:50 ,

Makine Daewoo

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 16:50 ,

Makina

900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Tet 12:57 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Sht 14:37 ,

Shitet Makina

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 18:36 ,

DAEWOO KALOS

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Gush 21:16 ,

Shitet makin

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Gush 11:19 ,

dawoo bencin gaz 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 10:36 ,

Daewoo Matiz benzin

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Korr 21:19 ,

okazjon

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 12:15 ,

shitet okazion

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 20:47 ,

Daewoo matiz

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Korr 10:34 ,

Shitet ose nderrohet me motorr t-max ose sportiv

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Korr 15:01 ,

shitet

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:09 ,

Shitet okazion

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 17:52 ,

Shitet Daewoo okazioonn 599 euro

599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Pri 14:27 ,

Makina esht ne gjendje te mir

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 14:27 ,

Daewoo Lanos me letra sa po berra ne gjenje pune

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Pri 13:34 ,

makina ka letra deri ne dhjetor

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Mar 21:38 ,

dajvu prerje shervoleti policis shitet benxin gaz

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 14:08 ,

Daewoo

1 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Shk 18:48 ,

daewoo bencin gaz 1.4

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 21:39 ,

Sheshhhh

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 18:36 ,

Daewoo + ibiza mundesi nderimi.

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 18:33 ,

Shitet

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 14:38 ,

Daewoo Lanos 1.4 Gaz Benzine

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Jan 18:08 ,

Daewoo matiz 0.8 benzine

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 16:58 ,

Tirane

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Dhj 02:10 ,

Matiz shitet / nderohet

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Daewoo | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione