Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daewoo | Matiz

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Daewoo Matiz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Pri 19:07 ,

Daewoo Matiz

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 12:05 ,

OKAZION

100 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 15:10 ,

Daewoo Matiz

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 22:11 ,

Daewoo Matiz 800 benzin suçer gjendje

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Shk 02:41 ,

Daewoo Matiz Super Okazion!!!!

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 02:41 ,

Daewoo Matiz Super Okazion!!!!

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 02:41 ,

Daewoo Matiz Super Okazion!!!!!!

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 02:41 ,

Daewoo Matiz Super Okazion!!!!!!

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 02:41 ,

Super Okazion!!!!!!!! Shitet Daewoo Matiz

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 02:41 ,

Shitet Daewoo Matiz OKAZION

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 02:41 ,

Geni

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 20:16 ,

Shes Daewoo!

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 18:26 ,

800 euro

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 10:51 ,

Daewoo matiz 800 benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 10:51 ,

Shitet daewoo matiz

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 00:56 ,

Daewoo Matiz 1.0 benzin 2006

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 19:34 ,

Daewoo

850 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 17:57 ,

CHEVROLET-DAEWOO-Matiz

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 18:21 ,

Daewoo 800 benzin

660 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 11:52 ,

matiz

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 14:03 ,

Okazion Shitet Daewoo Matiz

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Gush 16:57 ,

chevrolet matiz 2008 1.0 benzine

2 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Korr 18:25 ,

Shes

1 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Korr 13:58 ,

matiz

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 21:02 ,

Daewoo

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 21:37 ,

Tirane

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Maj 21:37 ,

Tirane

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Maj 21:37 ,

Tirane

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Maj 21:37 ,

Tirane

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Maj 18:30 ,

Tirane

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Maj 18:17 ,

Tirane

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Pri 11:27 ,

Shitet Daewoo matiz

260 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Pri 20:35 ,

Shitet makina

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 20:23 ,

Shitet makina

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 12:22 ,

shitet daewo

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 12:10 ,

Shitet daewo

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Dhj 14:50 ,

Makine Daewoo

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 16:50 ,

Makina

900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Tet 12:57 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Sht 20:12 ,

Shitet daewoo

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Gush 21:16 ,

Shitet makin

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Gush 22:05 ,

Makine daewoo

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Gush 13:10 ,

Shitet makine Daewoo ne gjendje shume te mire

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Gush 14:31 ,

Shitet Daewoo Matiz 1000 Euro

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 10:36 ,

Daewoo Matiz benzin

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Korr 21:19 ,

okazjon

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 20:47 ,

Daewoo matiz

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Korr 13:16 ,

Daewoo matiz 800 benzin

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 10:01 ,

3 pistona 796 cc

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 10:34 ,

Shitet ose nderrohet me motorr t-max ose sportiv

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Daewoo Matiz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione