Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daewoo | Lanos

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Daewoo Lanos | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Maj 22:10 ,

daewo 900euro benzin gaz

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 15:32 ,

Shitet

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 15:01 ,

Shitet nderrohet

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 12:38 ,

Shitet nderroet

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 17:41 ,

Daewoo lanos

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 11:10 ,

Shitet 0688326492

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Tet 21:20 ,

Daewoo lanos

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 10:15 ,

Shitet daewoo lanos

800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:31 ,

Gaz benzin

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 12:05 ,

Gaz benzin shitet

1 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 17:28 ,

Gaz benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 15:37 ,

Gaz benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 19:05 ,

Gaz benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 18:30 ,

Gaz benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 08:25 ,

Daewoo

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 16:18 ,

Shiten pjese

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 21:13 ,

Gaz benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 13:39 ,

Gaz benizn

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 20:25 ,

Gaz benzin shitet

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 19:41 ,

Gaz benizn shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 11:59 ,

Daewoo lanos gaz benzin

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 14:49 ,

Shitet gaz benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 17:16 ,

Shitet gaz benzin

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 19:49 ,

shitet okazion

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Sht 10:32 ,

Daewoo lanos

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 07:59 ,

Okazion

888 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 10:09 ,

Shitet okazion

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 14:27 ,

Makina esht ne gjendje te mir

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 14:27 ,

Daewoo Lanos me letra sa po berra ne gjenje pune

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Shk 18:33 ,

Shitet

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 21:09 ,

Shitet Daewoo Lanos

400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 09:44 ,

Makin

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 14:38 ,

Daewoo Lanos 1.4 Gaz Benzine

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 19:56 ,

Daewoo

900 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 09:59 ,

Shitet makina super gjendje

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 17:39 ,

Shitet. Per arsyje mos perdorimi

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 10:16 ,

OKAZION DEAWOO Lanos

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 00:57 ,

Okazionn!!shitet per arsye mosperdorimi.

800 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 20:14 ,

Shitet daewoo lanos 1.4 benzin -01

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 13:46 ,

Daewo benzin 500€

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Korr 21:36 ,

Daewoo Lanos benzin -00

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 12:26 ,

Shitet Makina

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 17:56 ,

Shes Daewoo Lanos 1.4 benzine/gaz !

1 500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 14:03 ,

Daivu okazion

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 14:05 ,

Shitet Daewoo Lanos Super Okazion

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Shk 17:41 ,

Daiwoo

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Jan 16:56 ,

Okazion !!!

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 08:08 ,

Shiten pjese

100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 13:11 ,

okazionn shitet daewoo lanos 1200€

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 21:33 ,

Daewoo Lanos

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Daewoo Lanos | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione