Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Dacia | Sandero

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Dacia Sandero | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:25 ,

Shitet Dacia Sndero Stepway Nafte Viti 2012 Super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:04 ,

Shitet Dacia Stepway Viti 2017 1.5 Dizel

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 18:22 ,

Dacia bexin gaz me dogan te paguar

2 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 15:53 ,

OKAZION

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 10:12 ,

SHITET DACIA SANDERO STEPWAY 1.5 BENZIN VITI 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Mar 09:15 ,

❗️❗️Dacia 2020 7000Euro❗️❗️Motorr Renault

7 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Mar 19:19 ,

SHITET DACIA SANDERO STEPWAY 1.5 BENZIN VITI 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Mar 22:50 ,

Dacia 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 21:05 ,

Shiteje urgjente

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 10:00 ,

Okazzion

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 00:03 ,

Gjendje perfekte

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 11:50 ,

Dacia Sandero 1.4 Benzin Gas

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 09:06 ,

Okazion

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Dhj 00:06 ,

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Dhj 13:30 ,

Shitet letrat e sapo prera deri ne nentore 2022

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 10:05 ,

Okazion!!! Dacia sandero 1.4 benzin gas

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 12:41 ,

vetem sot 2100 euro 1.4 benzine viti letrat nentore 2022

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Nën 15:19 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 11:04 ,

Dacia Sandero viti 2011 ,, sapotarguar

2 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 10:24 ,

Shitet dacia sandero stepway super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 13:51 ,

Dacia Sandero

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 14:58 ,

OKAZION

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Tet 18:40 ,

Dacia Sandero

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Tet 01:14 ,

Dacia Sandero (okazion)

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Tet 20:52 ,

Dacia Sandero (okazion)

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 09:08 ,

Person fizik

4 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Tet 19:18 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 01:02 ,

Dacia 1.2 benzin 2011

2 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Gush 09:31 ,

Dacia sandero

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 16:19 ,

SHITET DACIA SANDERO 1.5 NAFTE MANUALE VITI 2011

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Korr 13:49 ,

DACIA SANDERO

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 12:16 ,

DACIA SADERO 1.4 benzin-gaz 2010

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 01:37 ,

DACIA SANDERO 1.4 benzin-gaz 2010

2 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 21:15 ,

Dacia Sandero 1.5 nafte 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 21:06 ,

dacia sandero 1.4 benzin gaz 2010

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 12:06 ,

Super okazion

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 13:21 ,

DACIA SANDERO 1.4 benz-gaz 2010

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 10:39 ,

DACIA SANDERO 1.4 benzin gaz 2010

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 09:39 ,

dacia sandreo 1.4 benzin gaz 2010

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 12:48 ,

Okazion Dacia Sandero

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 10:07 ,

DACIA SANDREO benzim gaz 2010

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 14:18 ,

Okazion Dacia Sandero 1.4 Benzin-Gaz 2011 Me Dogan

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 10:07 ,

DACIA SANDERO 1.4 BENZIN GAZ 2010

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 11:14 Dyqani ,

DACIA SANDERO 2009 1.4 GAZ BENZINE

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 15:16 ,

Dacia Sandero 1.2 benzin viti 2010

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 11:17 ,

SHITET DACIA SANDERO STEP WAY

11 599 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 21:58 ,

DACIA SANDERO

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Jan 15:26 ,

Dacia Sandro

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Dhj 11:06 ,

Shitet Dacia Stepway

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Dhj 12:44 ,

Shitet dacia 1.5 dizel sapo ardhur 2011 okazion

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Dacia Sandero | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione