Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Citroën Xsara Picasso Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën Xsara Picasso | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:27 Makina , Tiranë

Citroen Xsara Picasso

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:12 Makina , Tiranë

Citroen xsara 1.6 Benzin+Gaz 2008,

1 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 10:07 Dyqani Makina , Tiranë

Citroen xsara picaso

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 23:05 Makina , Tiranë

CITROEN XARA PICASO OKAZION 1.6 NAFTE MANUALE

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 17:31 Makina , Tiranë

Citoren Picasso

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 19:21 Makina , Tiranë

—OKAZION— Citroën Xsara Picasso dizel 2000

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:50 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 15:01 Makina , Tiranë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 20:05 Makina , Tiranë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 09:21 Makina , Tiranë

Okazion

1 400 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Gush 11:12 Makina , Tiranë

Shitet

1 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 22:44 Makina , Tiranë

Shitet

1 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 12:03 Makina , Tiranë

Shitet

1 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 20:13 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 13:47 Makina , Tiranë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 15:46 Makina , Tiranë

Citroen Piccaso

2 900 EUR

25 Mar 16:11 Makina , Tiranë

Citoen xsara picasso 1.6 nafte

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 15:19 Makina , Tiranë

Shitet ndodhet ne gjermani Rheine citoen xsara 1.6 nafte

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 08:19 Makina , Tiranë

Citroen xara picaso 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Tet 03:28 Dyqani Makina , Tiranë

okazion

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 13:58 Makina , Tiranë

Citroen

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 18:04 Makina , Tiranë

Citroen xsara picaso

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 13:36 Makina , Tiranë

Shitet Citroen Xsara Picaso 1.9 naft n gjendje shume te mire

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 15:53 Makina , Tiranë

Shitet citroen 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 07:05 Makina , Tiranë

��CITROEN XSARA PICASSO��BENZIN /GAZ

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 21:24 Makina , Tiranë

OKAZION Citroen xara Picasso

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:34 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 21:57 Makina , Tiranë

Citroen 2006 1.6 Diesel

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 16:06 Makina , Tiranë

Shitet Citreon Xsara Piccaso 1.8 Benzin+GAS

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 08:48 Makina , Tiranë

Citroen

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 09:36 Makina , Tiranë

Makin familjare

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 07:15 Makina , Tiranë

Shitet citroen xsara

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 19:56 Makina , Tiranë

~ OKAZION ~

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Jan 16:37 Makina , Tiranë

okazion citroen xsara picasso

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 19:58 Makina , Tiranë

OKAZIONNNNNN .. Cell 0688333910 .

5 689 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 14:09 Makina , Tiranë

Shitet Citroen Picasso viti 2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 09:02 Makina , Tiranë

citroen okazion

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Dhj 20:52 Makina , Tiranë

Makine ne shitje

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 22:48 Makina , Tiranë

Citroen Picaso

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 13:28 Makina , Tiranë

Citroen xara picaso 1.6 banzin gaz i shenuar ne leje qarkull

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 17:07 Makina , Tiranë

Nderrohet me makin me te madhe ose Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 16:16 Makina , Tiranë

Shitet Citroen Picasso

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 12:19 Makina , Tiranë

Citroen Xsara Picasso 2006 1.6 Nafte (Bezhe)

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Nën 14:44 Makina , Tiranë

okazion citroen picasso

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 21:10 Makina , Tiranë

OKAZION!!Shitet Citroen Xsara Picasso 2002 2.0 HDI

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 14:16 Makina , Tiranë

Shitet Citroen

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 18:48 Makina , Tiranë

citroen benzin + gaz

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 20:58 Makina , Tiranë

Shitet Citroen Xsara Picasso 2002 2.0 HDI Manual

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 08:29 Makina , Tiranë

Citroën Xara Picasso

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Gush 18:03 Makina , Tiranë

citroen Xara 2004 automat 2.0 naft

200 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën Xsara Picasso | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione