Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroën Xsara Picasso ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Blej Citroën Xsara Picasso në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën Xsara Picasso ne shitje apo modele tjera si, Citroën Xsara Picasso,C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. citroen ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Filtro njofitmet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.Sot 15:48 Makina , Durrës

����Shitet 2011 citroen xsara picaso 1.6 Benzin ����

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:43 Makina , Fier

Citroen Picasso

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Makina , Tiranë

Citroen Xsara Picasso

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:12 Makina , Tiranë

Citroen xsara 1.6 Benzin+Gaz 2008,

1 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 00:26 Makina , Fier

CITROEN XSARA PICASSO

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:07 Dyqani Makina , Tiranë

Citroen xsara picaso

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 23:05 Makina , Tiranë

CITROEN XARA PICASO OKAZION 1.6 NAFTE MANUALE

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:54 Makina , Gjirokastër

Citroen xsara

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 19:38 Makina , Durrës

❌❌PICASSO 2012 ❌❌

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 19:51 Makina , Durrës

❌❌PICASSO 2012 ❌❌

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 12:38 Makina , Durrës

❌❌PICASSO 2012 ❌❌

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 20:39 Makina , Durrës

❌❌PICASSO 2012 ❌❌

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 17:09 Makina , Fier

Shitet Citroën Xsara Picasso

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Shk 20:52 Makina , Durrës

❌❌PICASSO 2012 ❌❌

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 23:10 Makina , Durrës

❌❌PICASSO 2012 ❌❌

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 21:24 Makina , Durrës

❌❌PICASSO 2012 ❌❌

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 11:57 Makina , Durrës

❌❌PICASSO 2012 ❌❌

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 20:32 Makina , Durrës

❌❌PICASSO 2012 ❌❌

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 18:41 Makina , Durrës

❌❌PICASSO 2012 ❌❌

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 20:49 Makina , Durrës

❌❌PICASSO 2012 ❌❌

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 19:28 Makina , Durrës

❌❌PICASSO 2012 ❌❌

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 17:31 Makina , Tiranë

Citoren Picasso

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 19:21 Makina , Tiranë

—OKAZION— Citroën Xsara Picasso dizel 2000

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:50 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 17:27 Makina , Pogradec

Shitet citoren.picaso automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 15:01 Makina , Tiranë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 19:18 Makina , Elbasan

Citroen x-sara

2 300 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 10:50 Makina , Durrës

Citroën Picaso

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 20:26 Makina , Krujë

Citroen

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 19:45 Makina , Krujë

⭕️♨️OKAZION♨️⭕️

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 09:27 Makina , Durrës

����Shitet per pjese Citroen Xsara Picasso����

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Tet 17:52 Makina , Pogradec

Shitet citroen automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Tet 00:12 Makina , Pogradec

Shitet citroen automatik

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Tet 19:26 Makina , Berat

Okazion

700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 07:28 Makina , Elbasan

Citroen Exscara

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 16:48 Makina , Përmet

Citroen xsara picasso

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 20:05 Makina , Tiranë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 21:17 Makina , Fier

Citroen xsara picasso

3 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 13:56 Makina , Kurbin

okazion

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Sht 09:21 Makina , Tiranë

Okazion

1 400 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Gush 11:12 Makina , Tiranë

Shitet

1 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 22:44 Makina , Tiranë

Shitet

1 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 12:03 Makina , Tiranë

Shitet

1 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 21:14 Makina , Durrës

Citroen Xsara Picasso Okazion

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 13:51 Makina , Korçë

Citroen xsara picaaso gjendje pune shum t mir

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 10:48 Makina , Durrës

Shitet Citroen xsara picasso 1.6 HDI viti 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 23:01 Makina , Durrës

Citroen Xsara Picasso Okazion

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 19:02 Makina , Gjirokastër

Shitet Citroen Xsara Picasso 1.6 Benzine 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 19:08 Makina , Vlorë

Jepet me qera citroen picaso

111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 13:07 Makina , Fier

Citroen c4 picaso

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Citroën Xsara Picasso ne shitje? Shiko njoftimet për Citroën C3 ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftimet per Citroën Xsara Picasso ne Shitje


Eksploro njoftimet për Citroën Xsara Picasso ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën Xsara Picasso ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko Citroën Xsara Picasso ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shperndaj Njoftime për Citroën Xsara Picasso


Keni Citroën Xsara Picasso që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për citroen ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione