Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Citroën Të gjitha në Vlorë

Berlingo , 11
BX , 1
C1 , 5
C2 , 15
C3 , 73
C4 , 90
C5 , 13
C6 , 2
C8 , 2
C-Crosser , 1
C-Elysée , 1
Jumper , 2
Jumpy , 2
Nemo , 6
SAXO , 12
Xsara , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:48 Makina , Vlorë

Shitet Citroen C5

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:04 Makina , Vlorë

Okazion

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Mar 16:35 Makina , Vlorë

jepet me qera makina vlore

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 21:07 Makina , Vlorë

Shitet Citroen c4 Picasso

3 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 11:04 Makina , Vlorë

❌ CITROEN C4 1.6 nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 18:31 Makina , Vlorë

0683531331

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 08:16 Makina , Vlorë

Citroen C 5

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 13:14 Makina , Vlorë

Vlore

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Jan 17:49 Makina , Vlorë

Makina ne shitje okazjon

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Jan 11:36 Makina , Vlorë

Shitet ndërrohet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 13:59 Makina , Vlorë

Citroen c4

1 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 04:21 Makina , Vlorë

Shitet ose ndrrohet

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 14:25 Makina , Vlorë

citroen c4 1.6 naft atomat okazion

3 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 14:06 Makina , Vlorë

Citroen C4 nafte sherbime full, letra per 1 vit

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 09:15 Makina , Vlorë

C4 1.6 naft Automan 4 porta

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 11:11 Makina , Vlorë

CITROEN GRAND C4 PICASSO me 7 VENDE

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 14:30 Makina , Vlorë

Citroen C5 2.0 naft full optional

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 17:01 Makina , Vlorë

0696433056

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 16:26 Makina , Vlorë

0696433056

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 14:09 Makina , Vlorë

Shitet

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 10:59 Makina , Vlorë

Citroen c4 Picaso

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 08:59 Makina , Vlorë

citroen c4 picaso

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 12:33 Makina , Vlorë

Saxo Citroen

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Gjendje: I ri
17 Tet 12:06 Makina , Vlorë

Citroen gaz benzin 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 14:18 Makina , Vlorë

Citroen C4

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 19:27 Makina , Vlorë

Citroën C4 picaso

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 10:09 Makina , Vlorë

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 09:18 Makina , Vlorë

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 19:01 Makina , Vlorë

CITROEN C5 Exclusive 2010 2.0 MANUAL DIESEL

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Gush 22:42 Makina , Vlorë

Citroen

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 09:42 Makina , Vlorë

Shitet Citroen C5

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 23:03 Makina , Vlorë

CitroenHDI

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Qer 13:04 Makina , Vlorë

SHITET CITROEN C1 2010 1.0 BENZINE �� SUPER GJENDJE ��

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 10:50 Makina , Vlorë

SHITET OKAZION CMIMI 1 MI EURO ME LETRA

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Qer 15:47 Makina , Vlorë

Citroen c3 automatik okazion

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 00:34 Makina , Vlorë

Citroen

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 23:21 Makina , Vlorë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:25 Makina , Vlorë

Shitet makin per arsye mosperdorimi 4500 eur i diskutushem

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 22:15 Makina , Vlorë

Shitet c3 manual 1.4 nafte ! ne gjendje te mir me letra te p

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 19:36 Makina , Vlorë

Makine

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 08:53 Makina , Vlorë

Citroen

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:15 Makina , Vlorë

citroen

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:15 Makina , Vlorë

citroen

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 19:08 Makina , Vlorë

Jepet me qera citroen picaso

111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 19:06 Makina , Vlorë

Jepet me qera citroen c4

111 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 18:12 Makina , Vlorë

Shitet ne gjendje te mire ! me dokumenta 1.4 nafte !

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 15:49 Makina , Vlorë

Shitet c3 1.4 nafte ! 1800 e i diskutushem!

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 22:40 Makina , Vlorë

Citroen C3

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 22:03 Makina , Vlorë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:30 Makina , Vlorë

Okazion

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione