Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Citroën Të gjitha në Tiranë

2 CV , 2
AX , 5
Berlingo , 148
C1 , 118
C2 , 157
C3 , 887
C4 , 777
C5 , 231
C6 , 6
C8 , 14
C-Crosser , 8
C-Elysée , 18
CX , 1
C-Zero , 3
DS3 , 26
DS4 , 10
DS5 , 19
Evasion , 2
Jumper , 25
Jumpy , 26
Nemo , 28
SAXO , 59
Xantia , 10
Xsara , 87
ZX , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:58
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Citroën C4, 1.6 Nafte, 2015, automatike

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 17:44
Linku:
Makina , Tiranë

‼️SHITET Citroen C3 1.4 nafte ‼️

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 19:35 Makina , Tiranë

✅ SHITET OKAZION ✅ Citroen C5 2.0 Diesel Manuale

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Dyqani Makina , Tiranë

Citroenin C4 1.6 nafte

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 Makina , Tiranë

CITROEN C3-1.4.BENZIN+GAZ.MANUAL.VITI 2011.167 MI KM.3900€

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:11 Makina , Tiranë

Citroen C3

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:40 Makina , Tiranë

Shitet Citroen C4 Automat FULL OPTION !!!

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 Makina , Tiranë

Shitet CITROEN C4 1.6 Nafte EXCLUSIVE AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Makina , Tiranë

citroen xsara

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:43 Makina , Tiranë

CITROEN C3 PICASSO

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:04 Makina , Tiranë

Citroen C3 benxin gaz

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

2011 Citroën picaso c3

5 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:57 Makina , Tiranë

����Citroen C3����

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Makina , Tiranë

����Citroen C3����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:46 Makina , Tiranë

CITROEN C3 1.4 NAFT AUTOMATIK 2005 SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 Makina , Tiranë

Citroen C4 Picasso viti 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:36 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN C2

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:18 Makina , Tiranë

Okazion automat 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

Citroen c4 1.6 Naft

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Makina , Tiranë

Citroen C5

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:33 Dyqani Makina , Tiranë

Citroen C4 picasso

3 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:20 Makina , Tiranë

Citroen xsara 1.6 Benzin+Gaz 2008,

1 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Citroën C4, 1.6 Nafte, 2015, automatike

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN C4 PICASO 2007 1.6 NAFTE KAMBIO AUTOMATIKE

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 Dyqani Makina , Tiranë

Citroën C4, 2.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:03 Makina , Tiranë

Shitet makina 1,6 benzin+gaz te shenuar ne LQ taksat e prera

999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Makina me qera-zogu zi

20 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

Okazion Citroen 1.6 naft 2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

Citroen c4 1.6 Hdi

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:53 Makina , Tiranë

��������AUTOMAT��������

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 17:48 Makina , Tiranë

SHITET CITROEN C3

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:13 Makina , Tiranë

Citroen DS5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:00 Makina , Tiranë

Citroën C3

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:24 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN C3 - 1.6 (BENZ + GAZ) - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 21:50 Makina , Tiranë

Citroen C3 Automatike 1.4 Nafte Viti 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 17:44
Linku:
Makina , Tiranë

‼️SHITET Citroen C3 1.4 nafte ‼️

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 16:35 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN C3, VITI 2012, MANUALE, MOTORR 1.1 BENZINE+GAZ

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 15:40 Makina , Tiranë

citroen c3 2015 okazion����

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Mar 14:57 Makina , Tiranë

C4//Grand.Picasso Automatike "EXLUSIVE" 1.6 Nafte Full

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 14:53 Makina , Tiranë

Citroen C4 Automatike 1.6 Nafte Viti 2008 Super Ekonomike

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 14:47 Makina , Tiranë

Shitet Citroen C4 Automat Nafte

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

Citroen C3

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 12:27 Makina , Tiranë

Citroen Xsara Picasso

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 00:16 Makina , Tiranë

Citroen c4 2.0 naft 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 17:16 Makina , Tiranë

Shitet Citroeni

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Mar 15:59 Makina , Tiranë

Citroen c4 okazion

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 15:24 Makina , Tiranë

Citroen C4 Exlusive

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 12:25 Makina , Tiranë

Okazion

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 07:15 Makina , Tiranë

Shitet citroen DS4

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 20:42 Makina , Tiranë

Citroen c4 Picasso Automat 6+1 marsha benz-gas

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 19:19 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Citroen c4

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:06 Makina , Tiranë

Citroen C4 Picasso Okazion

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione