Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroën ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

2 CV , 9
AX , 9
Berlingo , 340
BX , 1
C1 , 236
C2 , 334
C3 , 1857
C4 , 1496
C5 , 485
C6 , 17
C8 , 49
C-Crosser , 11
C-Elysée , 22
CX , 4
C-Zero , 5
DS3 , 54
DS4 , 39
DS5 , 30
Evasion , 15
Jumper , 71
Jumpy , 66
Nemo , 55
SAXO , 170
Xantia , 18
Xsara , 296
ZX , 12

Blej Citroën në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën ne shitje të ndryshëm si, Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. citroen ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Filtro njofitmet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.Dje 13:35
Linku:
Dyqani Makina , Fier

CITROEN C4 PICASSO AUTOMATIKE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:42
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Citroën C4, 1.6 Nafte, 2015, automatike

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44
Linku:
Makina , Tiranë

‼️SHITET Citroen C3 1.4 nafte ‼️

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 00:51 Makina , Vlorë

Citroen C3 1.3 Benzine Viti 2006 Manuale Super Ekonomike

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:49 Makina , Durrës

Citroen Xsara

1 750 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 Makina , Tiranë

CITROEN C3-1.4.BENZIN+GAZ.MANUAL.VITI 2011.167 MI KM.NE GJEN

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:47 Makina , Tiranë

Citroen C3

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:40 Makina , Tiranë

Citroen C4 Automatike 1.6 Nafte Viti 2008 Super Ekonomike

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:33 Makina , Durrës

‼️C4 Okazion 2000€‼️

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Shitet Citroen C4 Automat Nafte

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 Makina , Fier

CITROEN XSARA PICASSO

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 Makina , Berat

Citroen C4-2012 -1.6 nafte automat

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!CITROËN C4 1.6 DIESEL AUTOMAT NAVI 10

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:13 Makina , Durrës

����Shitet 2011 citroen xsara picaso 1.6 Benzin ����

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:52 Makina , Tiranë

✅ SHITET OKAZION ✅ Citroen C5 2.0 Diesel Manuale

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 Makina , Tiranë

Okazion Citroen 1.6 naft 2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:23 Dyqani Makina , Tiranë

Citroenin C4 1.6 nafte

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 Makina , Elbasan

citroen c2 Atomat

2 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:49 Makina , Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:45 Makina , Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:22 Makina , Tiranë

Shitet makina 1,6 benzin+gaz te shenuar ne LQ taksat e prera

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:04 Makina , Elbasan

CITROEN C2

2 690 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:19 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Citroen c4

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:57 Makina , Tiranë

Citroen c4 1.6 Naft

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44
Linku:
Makina , Tiranë

‼️SHITET Citroen C3 1.4 nafte ‼️

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:46 Makina , Elbasan

SHITET

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:41 Makina , Tiranë

Citroen xsara 1.6 Benzin+Gaz 2008,

1 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:12 Makina , Tiranë

2011 Citroën picaso c3

5 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:52 Makina , Durrës

❌Okazion❌

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:40 Makina , Tiranë

citroen c3 2015 okazion����

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 15:17 Makina , Fier

Citroen Picasso

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:05 Makina , Tiranë

Citroen C3 XTR, 1.4 Benzine/Gaz ,Cmimi 3500 Euro

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:51 Makina , Tiranë

CITROEN C3 1.4 NAFT AUTOMATIK 2005 SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:49 Makina , Tiranë

CITROEN C3 PICASSO

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:34 Makina , Berat

Citroen C4 2012 automat

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:34 Makina , Fier

B gaz 2010 nderrim Citroën C3

1 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35
Linku:
Dyqani Makina , Fier

CITROEN C4 PICASSO AUTOMATIKE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 Makina , Vlorë

Shitet Citroen C5

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:23 Makina , Tiranë

Citroen C3 1.1 benzine

2 190 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:17 Makina , Tiranë

Shitet Citroen C4 Automat FULL OPTION !!!

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:49 Makina , Tiranë

Citroen c3 1.6 benzin gaz automat viti 2005

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:25 Makina , Vlorë

Okazion

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:14 Makina , Lushnjë

Citroen C3

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Shitet CITROEN C4 1.6 Nafte EXCLUSIVE AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:49 Makina , Tiranë

Citroën C3

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:46 Dyqani Makina , Fier

Citroen Jumpy 1.6 hdi 90cv

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:42 Dyqani Makina , Fier

Citroen Berlingo viti 2007 1.6 hdi

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 Dyqani Makina , Fier

Citroen C5 Exclusive viti 2009 2.0 hdi

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:38 Dyqani Makina , Fier

Citroen Nemo viti 2014 1.3 hdi 80cv

6 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:38 Dyqani Makina , Fier

Citroen Berlingo viti 2006 1.6 hdi

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:02 Makina , Durrës

Citroèn C4 1.6 Nafte Manual Viti 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:37 Makina , Tiranë

Citroen C4 Grand Picasso Mundesi nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 06:05 Makina , Tiranë

Shitet Citroeni

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Jeni duke kërkuar për Citroën ne shitje? Shiko njoftimet për Citroën ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftimet per Citroën ne Shitje


Eksploro njoftimet për Citroën ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko Citroën ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shperndaj Njoftime për Citroën


Keni Citroën që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për citroen ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione