Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Citroën Të gjitha në Kukës

Berlingo , 9
C1 , 1
C3 , 10
C4 , 14
C5 , 10
C8 , 4
DS4 , 1
DS5 , 1
Evasion , 1
Jumper , 1
Nemo , 1
SAXO , 1
Xsara , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 00:03 Makina , Kukës

Citroën c8 viti 2010

2 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 22:30 Makina , Kukës

Citroen c4 caktus 1.6 hdi

6 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 15:52 Makina , Kukës

Shitet Citroën c4 picaso 1.6 automat me dogan te paguar!

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 19:07 Makina , Kukës

Citroën C5 2006 - automatik benzin 140 Km 3.0

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 19:09 Makina , Kukës

shiter citroen berlingo

4 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 21:09 Makina , Kukës

Shes Citroen C4 1.6 BlueHdi Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 12:23 Makina , Kukës

Shes Citroen c4 1.6 BluHdi Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 13:20 Makina , Kukës

Shitet

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 00:13 Makina , Kukës

Shitet CITROEN C3 2004 1.4 benxin 16 v

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 16:55 Makina , Kukës

1.4 hdi

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 21:28 Makina , Kukës

Citroen c4 picaso automatik

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:04 Makina , Kukës

Shtite

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 17:09 Makina , Kukës

Citroen Jumper 2.2 HDI KLIM �������� 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 15:52 Makina , Kukës

Shitet citroen berlingo

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 12:00 Makina , Kukës

Citroen C4 1.6hdi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Dhj 20:56 Makina , Kukës

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 12:10 Makina , Kukës

Citroën c4 picasso

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 22:03 Makina , Kukës

Shitet citroeni c8 minivan

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Qer 01:57 Makina , Kukës

Okazionnnnnn

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Qer 00:39 Makina , Kukës

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 17:19 Makina , Kukës

Citroen C4 automatik

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:15 Makina , Kukës

Citroen

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 19:42 Makina , Kukës

SHITET CITROEN BERLINGO 1.6

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:17 Makina , Kukës

Shes citroen c4 dhe skoda octavia

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Shk 23:51 Makina , Kukës

Citroën

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 18:15 Makina , Kukës

Citroen C8

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 21:42 Makina , Kukës

Shitet

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Gush 14:01 Makina , Kukës

Citroen C3 1.4 hdi viti 2015 i posaardhur

4 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Gush 20:47 Makina , Kukës

citroen c5

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Shk 20:28 Makina , Kukës

Citroen Berlingo

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 20:35 Makina , Kukës

•Okazion• CITROEN Nemo 1.4HDI●Klime ●5ulese●Nga CH

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 19:26 Makina , Kukës

Citroen c4 shitet

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 12:05 Makina , Kukës

Citroen DS4 1.6 HDI Business automatik

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 08:57 Makina , Kukës

Citroen C4 1.6 HDI Naftë Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 16:05 Makina , Kukës

Citroen picasso 2.0

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 15:16 Makina , Kukës

Citroen picasso 2.0

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 15:29 Makina , Kukës

Citroen C5

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 18:41 Makina , Kukës

Okazion Citroen

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 22:47 Makina , Kukës

Shitet ose nderrohet

25 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 15:10 Makina , Kukës

Citroen DS5 2.0HDI 2013 FULL OPCION PANARAM LLED

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 22:05 Makina , Kukës

Citroen C3 1.4 HDI 2011 I SAPOARDHUR NGA ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 14:50 Makina , Kukës

Citroën C3

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 19:27 Makina , Kukës

CITROEN C3 1.4VITI 2009 94.000KM METARGA ZVICRANE

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Nën 14:26 Makina , Kukës

Citroen picasso

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 20:00 Makina , Kukës

Citroen

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 15:42 Makina , Kukës

Citoren Xsara

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 05:22 Makina , Kukës

Citroen

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 15:53 Makina , Kukës

SHTET CITROEN C 1

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 19:57 Makina , Kukës

Citroen X Sara

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 19:56 Makina , Kukës

Citroen Berlingo Frigorifer

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione