Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Citroën Të gjitha në Durrës

2 CV , 2
AX , 2
Berlingo , 57
C1 , 58
C2 , 38
C3 , 324
C4 , 209
C5 , 61
C6 , 3
C8 , 11
C-Crosser , 1
C-Elysée , 2
DS3 , 21
DS4 , 31
DS5 , 16
Evasion , 4
Jumper , 13
Jumpy , 8
Nemo , 2
SAXO , 26
Xantia , 1
Xsara , 47

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:47 Makina , Durrës

Shitet Citroen C5 "Presidencial" Okazion

6 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:47 Makina , Durrës

Shitet Citroen C3 Picasso viti 2009 1.6 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:41 Makina , Durrës

Citroen C3����1.4���� 2011 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:47 Makina , Durrës

Citroen

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:23 Makina , Durrës

Citroen 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 22:09 Makina , Durrës

Citroen c 4

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 20:21 Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi citroien c1

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Tet 18:50 Makina , Durrës

Citroen 1.4 nafte

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 16:29 Makina , Durrës

Citroen c1 1.4 naft

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 13:24 Makina , Durrës

Citroen c3 1.4 benzin-gaz 2011 manual me dogan ������8

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Sht 10:12 Makina , Durrës

COTROEN PICASSO C3 OKAZION

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 07:36 Makina , Durrës

Shitet makina

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 14:29 Makina , Durrës

Shitet Citroën Xsara 2001

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 21:59 Makina , Durrës

Citroen Berlingo 1.3 Benzine Gaz

1 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 22:35 Makina , Durrës

Citroen C3

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 15:58 Makina , Durrës

SHITET CITROEN BERLINGO VITI 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 23:15 Makina , Durrës

Citroen 2 cv Diane

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Sht 18:50 Makina , Durrës

Mundesi nderrimi

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 16:43 Makina , Durrës

Citroen C3 1.4 nafte

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 13:50 Makina , Durrës

Citron C3 2005

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 13:04 Makina , Durrës

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 11:38 Makina , Durrës

Citroen c3 Benzin Gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 21:15 Makina , Durrës

Citroen C3 1.4 nafte

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 00:54 Makina , Durrës

Citroen c3 2013

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 11:10 Makina , Durrës

Super gjendje ardhur nga zvicra

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Gush 16:45 Makina , Durrës

Shitet citroen

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 20:55 Makina , Durrës

Shitet ose Nderrohet

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Gush 00:55 Makina , Durrës

citroen c3

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 21:20 Makina , Durrës

Shitet 2500€

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Gush 08:28 Makina , Durrës

Citroen c1

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Gush 20:13 Makina , Durrës

Okazion citroen c4

3 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Gush 22:41 Makina , Durrës

C3 Nafte 1.4 Hdi

2 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 22:27 Makina , Durrës

Shitet c4 diesel ne gjendje te mirre Automatic

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 17:31 Makina , Durrës

Okazion Citroen C4 Picasso.Viti 2010.1.6nafte.manual

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 12:40 Makina , Durrës

������OKAZIONN ������

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 12:20 Makina , Durrës

Citroen c4 1.6hdi padogan automatik

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 12:42 Makina , Durrës

‼️ OKAZION ‼️

250 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 11:42 Makina , Durrës

Citroen C3 benzin gaz

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 12:58 Makina , Durrës

citroen

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Korr 22:05 Makina , Durrës

Citroen 1.4 Nafte Automat

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 20:53 Makina , Durrës

Benzin gaz

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 19:36 Makina , Durrës

Alestimenti eshte Top Exsluzive i ka te gjitha opzionalet

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 19:29 Makina , Durrës

Citroen

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 09:21 Makina , Durrës

⛔ c3 2008 - 2100€ ⛔

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 12:37 Makina , Durrës

Shitur!!

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 15:39 Makina , Durrës

Citroen c4

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 19:24 Makina , Durrës

Ds3 ocazion

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 19:05 Makina , Durrës

Citroen 1.6 naft 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 08:31 Makina , Durrës

Okazion

2 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Qer 16:02 Makina , Durrës

shitet Citroen C4 naft 1.6 manual viti 2006 me kondicione

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione