Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Citroën | C8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën C8 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Pri 08:48 ,

citroen c8

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 21:12 ,

Citroen C8 / 2.0 Nafte / Automat

2 599 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Korr 22:03 ,

Shitet citroeni c8 minivan

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Maj 12:40 ,

Shitet Citroèn C8 motorr nafte 2000.viti 2003...6plus 1

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 09:55 ,

Shitet Citroèn C8 motorr nafte 200. viti 2003 .. 6plus 1

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 22:04 ,

Citroen c8 ne gjendje te shklqyer 4900euro

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 00:12 ,

Shitet Citroèn C8 motorr nafte 200. viti 2003 .. 6plus 1

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 18:15 ,

Citroen C8

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Dhj 16:49 ,

SHITET CITROEN 200NAFT

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 14:41 ,

Shitet Citroen C8 Viti 2005 220 NAFT 212,000 KM

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 21:51 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 14:20 ,

Citoren C8 6+1

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 10:48 ,

Shkelqim Bajramaj

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 18:21 ,

Shkelqim Bajramaj

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 15:36 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 22:04 ,

Citroen c8

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 00:04 ,

Okazion !

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 14:49 ,

Shitet citroen c8 -2009 7ulse

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 21:39 ,

Citroen c8

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 22:54 ,

Citroen c8

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 10:53 ,

Citroen C8 dizel -15 okazion

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 18:11 ,

Citroen C8 2.2 HDI EXCLUSIVE

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 05:54 ,

Dhe me ndrimm

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:10 ,

Citroen C8 dizel

2 000 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 16:11 ,

Citroen c8 dizel

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 12:37 ,

Makina shitet per arsye mos perdorimi

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 18:04 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 14:07 ,

shitet citroen c8

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 15:59 ,

Citroèn C8 e ardhur nga zvicera

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 07:33 ,

Citroen C8 dizel

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 09:32 ,

Citroen C8

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 16:54 ,

Citroen C8 2.2 Nafte 3700 € i diskutueshem

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 21:14 ,

citroen

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 18:48 ,

Citroen c8

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 10:48 ,

durres

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 17:05 ,

Citroen C8 Hdi 7 ulse

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 15:20 ,

CITROEN C8 DIZEL

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 21:18 ,

Citroen C8 dizel

7 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Nën 21:53 ,

Super Okazion Citroen C8 -04

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 17:42 ,

CITROEN C8 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 15:02 ,

Citoren c8 -06

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën C8 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione