Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Citroën | C5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën C5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:56 ,

Shitet Citroen C5

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 Dyqani ,

Citroen C5 Exclusive viti 2009 2.0 hdi

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:58 ,

CITROEN C5 BENZIN-GAZ

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:16 ,

Citroen C5….Nafte 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 ,

��Shitet ose Nderrohet��

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 22:14 ,

CITROEN C5 1.6 NAFTE I SAPOERDHUR

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 19:14 ,

CITROEN C 5 VITI 2012 KAMJO AUTOMAT MOTORR 1.6 NA

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 20:25 ,

Shitet ose nderrohet me foristrade

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 00:55 ,

Citroen

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 09:55 ,

Okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 02:04 ,

Shitet Citroën C5

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 02:04 ,

Shitet Citroën C5 2009.

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 10:14 ,

Citroen C5 2.0 NAFTE VITI 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 12:38 ,

Citroen c5 Automatik

5 500 EUR

01 Pri 08:08 ,

Okazion!! Shitet Citroen C5

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 16:23 ,

Shitet Citroen C5

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:43 ,

Shitje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:41 ,

Citroen c5

1 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 16:03 ,

Okazion citroen c5 super gjendje

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 13:11 ,

Citroen c5 1.6 nafte

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 09:22 ,

Okazion per pak dite

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 09:45 ,

Citroën C5 2.0 HDi Aut Navi

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Shk 21:25 ,

Citroen C5 BlueHDi 180

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Shk 10:28 ,

Citroen C5

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 13:54 ,

Citroen c5

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 18:38 ,

Citroen C5 3.0 HDI BITURBO 241 PS AUTOMATIK ����PA DOGANE

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 14:29 ,

❌OKAZION❌Benzin GAS

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 11:30 ,

Okazion Automatik Nafte

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 15:51 ,

��CITROEN C5��

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 20:51 ,

CITROEN C5 OKAZION

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 18:07 ,

Citroen C5 viti 2001 1 miljon leke

10 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 16:23 ,

Shitet Citroen C5 Automat

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 04:55 ,

Citroen C5 esxlusive

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 17:20 ,

Okazion Automat Nafte

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 17:33 ,

Citroen C5 OKAZION !!!

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 17:05 ,

Citroen

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 15:15 ,

Citroen c5

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 03:10 ,

Citroen c5

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 21:26 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 10:59 ,

C5 Exclusive

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 18:23 ,

shitet citron c5 2015

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 10:36 ,

Shitet Citroen c5

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 15:04 ,

Sitroen c5

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 20:29 ,

Citroen C5

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 17:50 ,

Super okazion makine familjare 3.0 benzin 2005

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 19:15 ,

Shitet citroen C 5

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 00:46 ,

Citroen C5

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 13:29 ,

Shitet Citroen C5

2 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 11:00 ,

Citroen C5

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën C5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione