Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroën C4 ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Blej Citroën C4 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën C4 ne shitje apo modele tjera si, Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. citroen ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Filtro njofitmet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.Sot 07:03
Linku:
Dyqani Makina , Fier

CITROEN C4 PICASSO AUTOMATIKE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Citroën C4, 1.6 Nafte, 2015, automatike

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:02 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!CITROËN C4 1.6 DIESEL AUTOMAT NAVI 10

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:16 Makina , Berat

Citroen C4 2012 automat

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:05 Makina , Tiranë

Citroen c4 1.6 Hdi

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:03
Linku:
Dyqani Makina , Fier

CITROEN C4 PICASSO AUTOMATIKE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

Citroen c4 1.6 Naft

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

C4//Grand.Picasso Automatike "EXLUSIVE" 1.6 Nafte Full

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 Makina , Durrës

Citroen Xsara

1 750 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 Makina , Tiranë

Citroen C4 Automatike 1.6 Nafte Viti 2008 Super Ekonomike

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:47 Dyqani Makina , Tiranë

Citroenin C4 1.6 nafte

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:15 Makina , Tiranë

Shitet Citroen C4 Automat Nafte

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 Makina , Tiranë

Shitet Citroen C4 Automat FULL OPTION !!!

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:47 Makina , Tiranë

Citroen 1.6 naft 2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:41 Makina , Durrës

‼️C4 Okazion 2250€‼️

2 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:04 Makina , Tiranë

Citroen C4 Picasso

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:55 Makina , Tiranë

Shitet CITROEN C4 1.6 Nafte EXCLUSIVE AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:38 Dyqani Makina , Tiranë

Citroën C4, 2.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Citroën C4, 1.6 Nafte, 2015, automatike

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:38 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN C4 PICASO 2007 1.6 NAFTE KAMBIO AUTOMATIKE

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:20 Makina , Berat

Citroen C4-2012 -1.6 nafte automat

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:04 Makina , Vlorë

Okazion

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 05:17 Makina , Tiranë

Citroen c4 Picasso Automat 6+1 marsha benz-gas

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 23:54 Makina , Durrës

Shitet Citroen C4 1.6 nafte manual çmimi��2.200€��

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 15:44 Makina , Durrës

Citroen C4

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 19:28 Makina , Kukës

Citroen c4 caktus 1.6 hdi

6 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 17:12 Makina , Tiranë

SHITET - CITROEN C4

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:38 Dyqani Makina , Tiranë

Citroen C4 picasso

3 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 22:52 Makina , Fier

CIYROENE C4 a AUTOMAT 1.6 NAFT. 3000

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 20:13 Makina , Durrës

Shitet citroen c 4 kambio automatike

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 18:46 Makina , Fier

Shitet citroen

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 10:53 Makina , Durrës

shitet okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 08:23 Makina , Tiranë

Citroen C4 Exlusive

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 07:58 Makina , Tiranë

citrroen c4 pikaso 2011

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 13:27 Makina , Durrës

3600 euro

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 16:16 Makina , Tiranë

Citroen c4 pikaso

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:10 Makina , Tiranë

Citroën c4 okazion!!

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:38 Makina , Durrës

‼️Citroen C4 Okazion‼️

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 09:45 Makina , Tiranë

Citroen C4 Picasso Okazion

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:38 Makina , Durrës

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 02:24 Makina , Pogradec

SHITET CITROEN C4 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 02:22 Makina , Tiranë

citroen c4 2011

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 01:40 Makina , Pogradec

Citroen C4 1.6 HDI AUTOMATIK 2009 FULL OPTION

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 01:39 Makina , Pogradec

Citroen C4 1.6 HDI AUTOMATIKE 2009 Full Option

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 01:39 Makina , Durrës

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 00:51 Makina , Berat

1700 euro mundsi nderrimi

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 13:58 Makina , Tiranë

Shitet Citroen C4 Picasso

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Mar 18:45 Makina , Tiranë

Citroen c4 Picasso

3 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 15:38 Makina , Elbasan

Shitet makina okazion

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Mar 01:42 Makina , Tiranë

Citroen

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 19:26 Makina , Tiranë

citroen c4

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 19:17 Makina , Tiranë

citroen c4

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kërkuar për Citroën C4 ne shitje? Shiko njoftimet për Citroën C4 ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftimet per Citroën C4 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Citroën C3 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën C3 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko Citroën C3 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shperndaj Njoftime për Citroën C4


Keni Citroën C4 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për citroen ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione