Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Citroën C3 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën C3 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:47 Makina , Durrës

Shitet Citroen C3 Picasso viti 2009 1.6 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:41 Makina , Durrës

Citroen C3����1.4���� 2011 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:23 Makina , Durrës

Citroen 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 13:24 Makina , Durrës

Citroen c3 1.4 benzin-gaz 2011 manual me dogan ������8

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Sht 10:12 Makina , Durrës

COTROEN PICASSO C3 OKAZION

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Sht 22:35 Makina , Durrës

Citroen C3

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 16:43 Makina , Durrës

Citroen C3 1.4 nafte

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 13:50 Makina , Durrës

Citron C3 2005

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 11:38 Makina , Durrës

Citroen c3 Benzin Gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 21:15 Makina , Durrës

Citroen C3 1.4 nafte

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 00:54 Makina , Durrës

Citroen c3 2013

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:55 Makina , Durrës

citroen c3

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 22:41 Makina , Durrës

C3 Nafte 1.4 Hdi

2 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 11:42 Makina , Durrës

Citroen C3 benzin gaz

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 19:29 Makina , Durrës

Citroen

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 09:21 Makina , Durrës

⛔ c3 2008 - 2100€ ⛔

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 21:54 Makina , Durrës

Shitet citroen C3

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 04:02 Makina , Durrës

Shitet Citroen C3 1.4 nafte

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 20:07 Makina , Durrës

⛔ c3 2008 - 2100€ ⛔

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:01 Makina , Durrës

Citroën C3,Viti 2017

11 000 EUR

10 Maj 16:11 Makina , Durrës

⛔ c3 2008 - 2100€ ⛔

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:12 Makina , Durrës

⛔ c3 2008 - 2100€ ⛔

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 11:17 Makina , Durrës

Citroen c3 diesel 1.4

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 08:39 Makina , Durrës

✅✅ c3 MANUAL 2500€ ✅✅

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 12:03 Makina , Durrës

Shitet per arsye mos perdorimi

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 14:49 Makina , Durrës

✅✅ c3 MANUAL 2500€ ✅✅

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 09:35 Makina , Durrës

C3 automat,1.4benzin 120.000 km

2 900 EUR

17 Jan 19:26 Makina , Durrës

Shitet Citroen c3, 1.6 TDi

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 15:17 Makina , Durrës

Citroen automat benzin/gaz

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 19:54 Makina , Durrës

Shitet Citroen c3 1.6TDI

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 16:38 Makina , Durrës

Shitet Citroen C3

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 14:46 Makina , Durrës

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 13:42 Makina , Durrës

Shitet Citroen model C3, viti 2018, 11500 euro

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Tet 13:42 Makina , Durrës

SHITET CITROEN C3

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Gjendje: I ri
06 Tet 13:22 Dyqani Makina , Durrës

Citroen C3 -1.4 nafte -automatike

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
30 Sht 17:26 Makina , Durrës

Citroen c3 benzin-gaz Okazion!!

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 22:03 Makina , Durrës

Citroen c3 okazion!!

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 18:27 Makina , Durrës

Citroen 1.4Diesel

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 17:55 Makina , Durrës

Citroen c3 1.4benzin-gaz OKAZION!!

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 15:12 Makina , Durrës

Citroen c3 benzin-gaz OKAZION !!

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 17:51 Makina , Durrës

Citroen c3 okazion!!

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 16:59 Makina , Durrës

Citroen c3 benzin-gaz OKAZION !?

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 22:07 Makina , Durrës

Okazion !? Citroen c3

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 19:11 Makina , Durrës

Okaziion citroen c3

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 18:42 Makina , Durrës

Citeoen c3 benzin-gaz OKAZION

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 20:15 Makina , Durrës

Citroen c3 OKAZION

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 01:33 Makina , Durrës

Citroen c3 okazion

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 16:39 Makina , Durrës

Automatike, por ka probleme me robotin e kambios. Nuk lëviz.

7 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:36 Makina , Durrës

Automatike, por ka probleme me robotin e kambios. Nuk lëviz.

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:33 Makina , Durrës

Automatike, por ka probleme me robotin e kambios. Nuk lëviz.

7 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën C3 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione