Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroën C3 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Citroën C3 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën C3 ne shitje apo modele tjera si, Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. citroen ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Filtro njofitmet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.Dje 23:16 ,

Citroen c3 automat

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:05 ,

Citroen c3 1.4 naft

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:35 ,

Citroen C3

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:40 Dyqani ,

CITROËN C3 Picasso

4 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 ,

Citroen c3 automat benzin gaz

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:50 ,

Citroen automat benzin gaz

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:42 Dyqani ,

OKAZION!!! CITROEN C3 1.4 BENZIN VITI 2008

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:36 Dyqani ,

CITROEN C3 1.2 BENZIN. AUTO INGROSSO ����

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:09 Dyqani ,

�� SHITET CITROEN C3 BENZINE GAZ ��

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:16 ,

Vetem sot citroen c3 -2006- manuale -1.4 benzin - 1500

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:05 Dyqani ,

Citroen C3

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:01 Dyqani ,

Citroen C3

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53 ,

Citroen c3 1.4 benzin-gaz 2011 manual me dogan ������8

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:24 ,

Citroen

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:14 Dyqani ,

CITROEN C3 PIKASO 1.6,,NAFTE,,,nga ZVICRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:51 Dyqani ,

Citroen C3

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:48 ,

Citroen C3 1.1 benzine

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Maj 11:49 ,

��OKAZION��Citroen C3, Exclusive 2006, 1.4tdci, Full OPTION

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 11:34 ,

Citroen.1.4 nafte

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Maj 21:48 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 15:57 ,

Citroen c3 2006 2300€

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 15:08 ,

Shitet citroen c3

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 10:27 ,

Citroen C3 Picasso

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 18:33 ,

Shitet citroen c3

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 21:07 ,

Citroën C3 Viti 2003 Naftë

1 900 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 12:24 ,

Shite citroen c3 Picasso 2010 1.4 benz+gaz 3900 euro I disk

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 12:21 ,

Shitet citroen c3 Picasso 2010 1.4 benz+gaz 3900 euro I disk

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 12:21 ,

Shitet citroen c3 Picasso 2010 1.4 benz+gaz 3900 euro I diks

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 08:03 ,

Citroen c3 automat 1.4

3 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 07:45 ,

Citruen c3 picasso 1.4 benzin viti 2011 me dogan sapo erdhi

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 12:30 ,

Citroen c3 okazion

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Maj 21:35 ,

Citroen

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 11:32 Dyqani ,

Citroen C3 1.4 Nafte Automatike 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Maj 23:43 ,

Citroen

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 23:43 ,

citroen c3

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 16:55 ,

citroen c3

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 13:23 ,

Citroen c3

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 08:49 Dyqani ,

CITROËN C 3 1.4 DIEZEL SHUM EKONOMIKE KUALIDIM 2023

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 14:13 ,

shitet citroen C3

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 21:42 ,

�� okazjon 1.2 benzin gaz

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 19:38 ,

Citroen 1.1Benzin 2006

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:53 ,

Citroen C3 Automatike Viti 2004 1.4 Benzine/Gaz

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 22:40 ,

Citroen C3

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 21:52 ,

Shitet Citroen C3 Automat 3700 euro

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Pri 15:47 ,

Citroen c3 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 23:58 ,

Citroen C3 2003 Nafte

1 900 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Citroën C3 ne shitje? Shiko njoftimet për Citroën C3 ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftimet per Citroën C3 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Citroën C3 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën C3 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko Citroën C3 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shperndaj Njoftime për Citroën C3


Keni Citroën C3 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për citroen ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione